V Dolní Kalné se 9. června koná Grassroots Day mladších přípravek.

Čtěte více ...

Navždy odešel Jiří Malý

Středa, 23. Květen 2012

Jsou zprávy, které se nepíší dobře. Ve středu 23. května v dopoledních hodinách tragicky zahynul dlouholetý rozhodčí krajského přeboru, skvělý kamarád a člověk pan JIŘÍ MALÝ.

Krajský fotbalový svaz se rozhodl uctit jeho památku minutou ticha ve všech víkendových utkáních a zřídil speciální společný účet KFS a OFS Jičín 214023638/0300 (variabilní

Komuniké z jednání ORK (22. 5. 2012)

Komuniké ze zasedání odvolací a revizní komise.

Komuniké z jednání VV KFS (14. 5. 2012)

Další zasedání výkonného výboru proběhlo minulé pondělí v Opočně.

Zápis z jednání ORK (22. 5. 2012)

Zápis ze zasedání odvolací a revizní komise.

Jsou zprávy, které se nepíší dobře. Dnes v dopoledních hodinách tragicky zahynul dlouholetý rozhodčí krajského přeboru, skvělý kamarád a člověk pan JIŘÍ MALÝ.

Krajský fotbalový svaz se rozhodl uctit jeho památku minutou ticha ve všech víkendových utkáních a zřídil speciální účet KFS 214023638/0300, na kterém může kdokoliv jakoukoliv částkou aspoň nepatrně zmírnit bolest zarmoucené rodiny.

ČEST JEHO PAMÁTCE.

Úpici už postup nikdo nevezme, Havránek na všechno nestačil

Krajský fotbal, Krajský přebor, 1. B třída
Napsal uživatel TB
Pondělí, 21. Květen 2012

Vedoucí Úpice vítězstvím nad Sobotkou se díky porážce Bílé Třemešné v Kopidlně už může radovat z postupu do 1. A třídy. Čtyři kola před koncem má nedostižný třináctibodový náskok. Šance k záchraně stále drží Milíčeves, pomohlo ji vítězství v Žacléři. Rudník v přestřelce prohrál se Starou Pakou 5:6. Všech 5 gólů domácích dal Havránek.

«ZačátekPředchozí414243444546474849DalšíKonec»