Nařízení utkání + chybějící přihlášky do soutěží

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz
Pondělí, 11. Červen 2012

STK rozhodla o nových termínech zápasů a předkládá seznam nepřihlášených klubů do soutěží.

Čtěte více ...

Fotbal v kraji č. 27

V předposledním čísle jarní části sezóny Fotbalu v kraji se věnujeme úspěchu krajského výběru U14, který zvítězil v mezikrajské soutěži. V rubrice rozhodčí zpovídáme dalšího zkušeného arbitra Mariana Otavu. V mnohých soutěžích se bude rozhodovat o sestupech a postupech až v posledním kole, takže výsledkový servis závěrečných dvou čísel bude je

Nominace na Pohár hejtmana MD

Neděle, 10. Červen 2012

Nominace výběru KFS na Pohár hejtmana kategorie mladšího dorostu 19. a 20. června.

Návrh na reorganizaci soutěží

Pátek, 08. Červen 2012

Výkonný výbor KFS se zabýval klesajícím počtem diváků v krajských soutěžích a navrhuje pro zatraktivnění reorganizaci soutěží. Ucelený materiál návrhu nám poskytl místopředseda KFS Mgr. Vladimír Blažej.

Zpráva ze zasedání DK a STK (7. 6. 2012)

Čtvrtek, 07. Červen 2012

Pravidelná čtvrteční jednání komisí.

Přebor výběrů OFS U13

Středa, 06. Červen 2012

Přebor výběrů OFS U-13 Královéhradeckého kraje

Vítězem turnaje Přebor výběrů OFS U-13 Královéhradeckého kraje se na Městském stadionu Václava Šperla v Dobrušce stalo mužstvo OFS Náchod, které jako jediné nepoznalo přemožitele. Stříbrnou příčku obsadili mladí fotbalisté z Jičínska a třetí skončil domácí tým z Rychnovska.

Vítězem Poháru hejtmana Česká Skalice

/Velká Jesenice/ V útulném areálu fotbalového hřiště ve Velké Jesenici si vítězství v Poháru hejtmana a postup do republikového kola vychutnala Jiskra Česká Skalice, která porazila houževnatého soupeře z Roudnice 5:2, po poločase 1:1.

Bohatou fotogalerii a více informací o zápase přineseme zítra odpoledne.