Zdroj: facebook.com

Ve finále krajského poháru zvítězily Kratonohy nad Červeným Kostelcem 4:2.

Čtěte více ...

V neděli za sebou bouchne dveřmi krajský přebor

/AKTUALIZOVÁNO/ Každý rok ke konci soutěží se člověk nestačí divit, jaké výsledky dokáží ve vzájemných soubojích vyprodukovat některá mužstva. A na potvoru zrovna v zápasech, kde nějaký tým potřebuje bodovat.  Náš krajský přebor není výjimkou. Ve středu zápasem Nové Město - Úpice (5:0) odstartovalo poslední kolo, které vyvrcholí o víkendu.

Mezi největšími sponzory kraje je klub Dvůr Králové

Pondělí, 01. Červen 2015

Když KFS na Galavečeru krajského fotbalu prezentuje své sponzory, příští rok by mezi nimi mohl mít čestné místo i klub ze Dvora Králové. Jen podle součtu částek pokut už na něm svaz vydělal letos 55.600 korun.

Trutnov s Ústím bez bodu

Pátek, 29. Květen 2015

Nejlepší krajské divizní mužstvo MFK Trutnov se muselo sklonit před hosty z Ústí.

Libčany se potápějí dál

Na rozjeté Kratonohy potápějící se Libčany ve vzájemném souboji neměly. Ještě v první půli dokázaly držet remízu, ale po pauze do sítě svého hosta nasypali sršni 5 branek.

Kratonohy dále jedou...

Pondělí, 25. Květen 2015

Skvělé jaro mají Kratonohy. Ani v dalším utkání, tentokrát s Červeným Kostelcem, body neztratily.

V Novém Bydžově si asistent prosadil svou

Zajímavou situaci vidělo 30 platících diváků v Novém Bydžově. V 81. minutě došlo ke střetu mezi obráncem domácích Matějem Novotným a útočníkem Jaroměře. Rozhodčí Slavíček zřetelně ukazoval, že obránce trefil nejprve míč a až potom přes jeho nohu upadl útočník. Jenže asistent na čáře Bečvář viděl souboj jinak.