Kam o víkendu na fotbal?

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB   
Pátek, 11. Květen 2012 14:16

Další fotbalový víkend nabízí řadu zajímavých zápasů.

 

 

SOBOTA 12.05.



MUŽI



Krajský přebor - 25.kolo
Kratonohy - Libčany (KFS PA) 17:00
Dobruška - Česká Skalice (Hlavsa) 17:00
Týniště - Nový HK (Vítek Pe.) 17:00
Lhota p.L. - Nový Bydžov B (Šmída) 17:00

1.A třída - 21.kolo
Kunčice - Kostelec n.O. (Kalaš) 17:00
Doudleby n.O. - Vrchlabí (Novotný M.) 17:00
Předměřice - Hořice (Čejchan) 17:00
Chlumec n.C. - Třebechovice (Stieber) 17:00

1.B třída sk.A - 21.kolo
Stará Paka - J.Lázně (Šlezingr) 17:00
Milíčeves - Rudník (Seidl) 17:00
Bílá Třemešná - Jičín B (Bednář st.) 17:00
Mladé Buky - Kopidlno (Franěk) 17:00
Sobotka - Mostek (Fryš) 17:00
Trutnov B - Úpice (hř. UMT) (Horák) 17:00

1.B třída sk.B - 21.kolo
Lokomotiva HK - Probluz (Halama) 17:00
České Meziříčí - Černíkovice (Haken) 17:00
Nové Město - Deštné v O.h. (Koutník) 17:00
Vysoká n.L. - Hlušice (Odvárko) 17:00

Opočno - Častolovice

 

(Trejbal) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 25.kolo
M. Třebová - FK Pardubice B () 10:00
Olympia HK B - Litomyšl (Pešava) 13:15
Letohrad B - Rychnov n. Kn. (hř. Těchonín) () 13:30
Vysoké Mýto - MFK Chrudim B () 14:45
Hlinsko - Slavia HK () 15:00

Krajský přebor st.dorostu - 21.kolo
Olympia HK - Náchod B (Čožík) 08:45
Kunčice/N.Bydžov - N.Paka/St.Paka (Vojtěch) 14:45
Dobruška - Jaroměř (Miškař) 14:45
FKM Úpa B - Třebechovice (hř. H. St. Město) (OFS TU) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 19.kolo
Hostinné - Velké Poříčí (Kubálek) 13:00
Volanov - J.Lázně (OFS TU) 14:45
Meziměstí-Teplice - Česká Skalice (hř. Meziměstí) (OFS NA) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 21.kolo
Třebeš/Vysoká - Voděrady (Zloch) 10:00
Solnice - Týniště (Kos) 14:30
České Meziříčí - Albrechtice (Kazda) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 21.kolo
Dohalice - Kosičky (Medlík) 14:00
Kobylice - Myštěves/Libčany (Homolová) 14:45

Krajský přebor ml.dorostu - 21.kolo
Vrchlabí - Červený Kostelec (hř. Vrchlabí) (Kubálek) 11:15
Broumov - Nové Město (Látrová) 11:15
Slavia HK - Dobruška (Šmolka) 11:30
Chlumec n.C. - Jičín/Železnice (Krucký) 14:45

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 21.kolo
Vrchlabí - Červený Kostelec (hř. Vrchlabí) (Kubálek) 09:30
Broumov - Nové Město (Látrová) 09:30
Slavia HK - Dobruška (Šmolka) 09:30
Chlumec n.C. - Jičín/Železnice (Krucký) 13:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 15.kolo
- - - (hř. Úpice) (Říha) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 15.kolo
- - - (hř. Třebechovice) (Horský) 09:00
- - - (hř. HK- Třebeš) (Liebisch) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 15.kolo
- - - (hř. Hronov) (Hofman) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 15.kolo
- - - (hř. Hořice) (Malý) 09:00

Mladší přípravky - 15.kolo
- - - (hř. Dvůr Králové) (Janota) 09:00

1.liga dorostu - 30.kolo
FC HK - Sparta Praha (hř. Bavlna) (ČMFS) 11:00

Česká liga U19 - 25.kolo
Olympia HK - Viktoria Žižkov (Šob) 11:00
FKM Úpa - FC HK "B" (Novák) 12:30

Česká liga U15 + U14 - 23.kolo
FKM Úpa - Pardubice (hř. Horní Staré Město) (ČMFS) 09:30+11:15
FC HK - Nový Bydžov (hř. Háječek č.1) (Haleš) 10:15+12:00

Česká divize U13 + U12 - 23.kolo
Nový Bydžov - Náchod (hř. Chlumec n.C.) (Seidl) 09:30+11:15

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 9.kolo
N.Paka/St.Paka - Kostelec n.O. (hř. Stará Paka) (Stejskal) 14:30
Hostinné - Teplice/Meziměstí (Kubálek) 15:15
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 9.kolo
Jaroměř - Rudník (Janeček) 15:00


NEDĚLE 13.05.



MUŽI



Krajský přebor - 25.kolo
Olympia HK - Rychnov n. K. (Malý) 10:00
Dv.Králové B - Slavia HK (hř. hlavní) (Buchta) 17:00
L.Bělohrad - Broumov (Ježek) 17:00
Police n.M. - Jičín (Pešava) 17:00

1.A třída - 21.kolo
Černilov - Jaroměř (Martínek) 17:00
Roudnice - Přepychy (Hron) 17:00
Červený Kostelec - Ohnišov (Liebisch) 17:00

1.B třída sk.A - 21.kolo
Libáň - Žacléř (Šmolka) 17:00

1.B třída sk.B - 21.kolo
Babí - Malšovice (Tobiáš) 17:00
Provodov - Borohrádek (Lavrenčíková) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 25.kolo
Nové Město - Lanškroun (hř. UMT) (Čejchan) 14:45

Krajský přebor st.dorostu - 21.kolo
Chlumec n.C. - Vrchlabí (Vaníček L.) 10:30
Hronov-Police - Hořice (hř. Police) (Krotil) 14:45
Červený Kostelec - Žacléř (Vlachynský) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 19.kolo
Javorka - Úpice (hř. č. 2) (Odvárko) 14:30
Bílá Třemešná - Rudník (Říha) 14:45
Babí/Machov - Lánov (hř. Babí) (Korec) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 21.kolo
Nový HK - Smiřice (Šlezingr) 15:30
Častolovice - Kostelec n.O. (Vašata) 17:00
Předměřice - Doudleby n.O. (Bačo) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 21.kolo
Skřivany - Stěžery (Seidl) 10:00
Sobotka - Probluz (Horák) 13:00
Smidary/Červeněves - Lovčice (OFS HK) 14:15
Libáň - Hlušice (Otava) 14:45

Krajský přebor ml.dorostu - 21.kolo
Dv.Králové - Olympia HK (hř. Podharť) (Žerovnický) 11:15
Třebeš - Třebechovice/Černilov (Hůlka) 11:15

ŽÁCI


ŽÁCI

Krajský přebor st.žáků - 21.kolo
Třebeš - Třebechovice/Černilov (Hůlka) 09:30
Dv.Králové - Olympia HK (hř. Podharť) (Žerovnický) 09:30

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 25.kolo
Lanškroun - Česká Třebová (Kubišta) 17:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 15.kolo
- - - (hř. Broumov) (Franěk) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 15.kolo
- - - (hř. Teplice n.M.) (Linhart) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 15.kolo
- - - (hř. Vamberk) (Jehlička) 09:00

Mladší přípravky - 5.kolo
- - - (hř. Jičíněves) (Volný) 09:00

Mladší přípravky - 15.kolo
- - - (hř. Trutnov) (Říha) 09:00
- - - (hř. HK - Háječek) (Slavíček) 09:00

Mladší přípravky - 5.kolo
- - - (hř. Chlumec n.C.) (OFS HK) 14:00

Česká liga U19 - 25.kolo
Nový Bydžov - Slávia Pha "B" (ČMFS) 14:00

Česká divize U17 + U16 - 23.kolo
FC HK - Kolín (hř. Slavia HK) (Moník) 12:15+14:30

Česká liga U15 + U14 - 23.kolo
Náchod - Letohrad (hř. UT) (Vít) 10:00+11:45

Česká divize U13 + U12 - 23.kolo
FKM Úpa - FC HK (hř. Horní Staré Město) (Gereg) 09:30+11:15

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků finále - 9.kolo
RSCM Rozkoš - Javorka (hř. Provodov) (Hofman) 10:15
Hořice - Skřivany (hř. č. 2) (OFS JC) 15:15

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 9.kolo
Týniště - Babí/Machov (Hlavsa) 10:00
České Meziříčí - Doudleby n.O. (Hlaváč) 10:00
Žacléř - Mladé Buky (Havlík) 11:30

 

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže