Fotbalové osobnosti našeho kraje obdržely ocenění

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Středa, 02. Květen 2012 16:57

Každoroční tradicí je udělování Ceny Dr. Jíry za zásluhy o rozvoj fotbalu. Z jednotlivých krajů jsou oceňovány vždy 3 osobnosti. Za Královéhradecký kraj převzali plaketu Karel Jindra, Karel Grulich a Alois Reinbergr.

 

 

Přinášíme vizitky jednotlivých oceněných, několik fotografií ze slavnostního aktu a všem přejeme hodně zdraví do dalších let.

 

Karel Jindra
Svůj profesní fotbalový život spojil pan Karel Jindra s oddílem kopané TJ Červený Kostelec, kde působí nepřetržitě již více než úctyhodných 40 let. Za tuto dobu postupně vystřídal pozice předsedy, ekonoma a pokladníka klubu, v současné době zde působí jako sekretář. K významným aktivitám Karla Jindry patří především jeho přínos směrem k rozsáhlé rekonstrukci celého fotbalového areálu v Červeném Kostelci, které věnoval stovky hodin ze svého volného času.

 


Karel Grulich
Životní vášní Karla Grulicha se stala rozhodcovská píšťalka. Kariéru fotbalového sudího odstartoval v roce 1967 a postupně se svými výkony propracoval až k nejvyšší rozhodcovské kvalifikaci, přičemž vrcholem jeho kariéry bylo rozhodování 1. celostátní ligy tehdejší ČSSR. Kromě toho byl činný i na poli Královéhradeckého okresního fotbalového svazu, kde působil v pozici předsedy Komise rozhodčích, v rámci KFS Hradec Králové dlouhá léta řídil obsazovací úsek a od roku 1978 působil taktéž jako delegát fotbalového svazu.

 


Alois Reinbergr
Neuvěřitelných 60 let působí ve svém mateřském fotbalovém oddílu TJ Sokol Libuň. Od žákovských let, přes dorostenecké výběry až po tým dospělých, kde postupně působil v pozici kapitána, hrajícího trenéra, vedoucího mužstva a kustoda, to vypadá v kostce fotbalová kariéra Aloise Reinbergra. Kromě práce v klubu se však velmi aktivně zapojoval do práce a činnosti OFS Jičín, kde řadu let působil ve funkci člena výkonného výboru a v současné době zde pracuje coby člen revizní komise. Další ne méně významnou fotbalovou aktivitou tohoto Libuňského patrona je činnost rozhodcovská, které se nepřetržitě věnoval úctyhodných 30 let.

 

 

 

Původní článek: http://khfotbal.cz/horke-zpravy/fotbalove-osobnosti-naseho-kraje-obdrzely-oceneni.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže