Návod: Jak zadat výsledky přípravek a mladších žáků

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Pátek, 27. Duben 2012 12:43

Turnajové zápasy přípravek a mladších žáků lze zadat včetně střelců přímo do stránek KFS. Z nich si tyto výsledky vezmou velmi jednoduchým způsobem přímo redaktoři časopisu Fotbal v kraji.

 

 

Klikací odkaz na vkládání výsledků je u každé soutěže těchto kategorií, pod souhrnem dosavadních výsledků. Abyste tuto možnost nemuseli hledat, přímý odkaz je: khfotbal.cz/pripravky/hlasenivysledku.php.

 

 

Dále je vše velmi jednoduché. Vyberete soutěž, po rozkliknutí všech zápasů i požadované utkání a vložíte výsledek a střelce.

POZOR! Zadávejte s maximální opatrností, výsledek již nejde opravit a musíte pak na jeho nesprávnost upozornit administrátora. Tak se může stát, že špatný výsledek bude na stránkách i déle než 24 hodin.

Pokud posíláte pouze výsledek bez střelců, nelze je dodatečně doplnit a může se tak stát, že budou chybět i ve Fotbalu v kraji. Jestliže posíláte výsledky těchto kategorií v souboru na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , administrator do stránek střelce z časových důvodů NEOPISUJE.

 

Zneužití a vkládání nesmyslných výsledků bude řešeno zablokováním vstupu na stránky khfotbal.cz.

Původní článek: http://khfotbal.cz/web/navod-jak-zadat-vysledky-pripravek-a-mladsich-zaku.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže