Víkendová pozvánka

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB   
Pátek, 27. Duben 2012 19:41

Další fotbalový víkend je tu. Letní počasí je tou nejlepší pozvánkou k návštěvě hřišť našeho kraje.

 

 

SOBOTA 28.04.



MUŽI



Krajský přebor - 23.kolo
Kratonohy - Slavia HK (Pešava) 17:00
Dobruška - Dv.Králové B (Malý) 17:00
Týniště - Česká Skalice (Vojtěch) 17:00
Lhota p.L. - Rychnov n. K. (Buchta) 17:00

1.A třída - 19.kolo
Doudleby n.O. - Jaroměř (Krucký) 17:00
Předměřice - Přepychy (Žerovnický) 17:00
Chlumec n.C. - Hořice (Kalaš) 17:00

1.B třída sk.A - 19.kolo
Bílá Třemešná - Rudník (Haken) 17:00
Jičín B - Žacléř (Janata) 17:00
Sobotka - Kopidlno (Seidl) 17:00
Trutnov B - Mladé Buky (hř. UMT) (Jehlička) 17:00
Stará Paka - Mostek (Koutník) 17:00
Milíčeves - Úpice (Pelová) 17:00

1.B třída sk.B - 19.kolo
Lokomotiva HK - Malšovice (Špáta) 17:00
České Meziříčí - Babí (Říha) 17:00
Nové Město - Probluz (Kout) 17:00
Vysoká n.L. - Deštné v O.h. (Lavrenčíková) 17:00
Opočno - Borohrádek (Bačo) 17:00
Častolovice - Hlušice (Stejskal) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 23.kolo
M. Třebová - Lanškroun () 10:00
Olympia HK B - Náchod (Jansa) 13:15
Letohrad B - Litomyšl (hř. Těchonín) () 13:30
Vysoké Mýto - Rychnov n. Kn. () 14:45

Krajský přebor st.dorostu - 19.kolo
Olympia HK - Kunčice/N.Bydžov (Pánek) 08:45
Dobruška - N.Paka/St.Paka (Kazda) 14:45
FKM Úpa B - Hořice (hř. H. St. Město) (Havlík) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 17.kolo
Lánov - Česká Skalice (Trejbal) 14:15
Velké Poříčí - Rudník (OFS TU) 14:30
Hostinné - J.Lázně (Janota) 14:30
Javorka - Meziměstí-Teplice (hř. č. 2) (OFS JC) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 19.kolo
Třebeš/Vysoká - Kostelec n.O. (Slavíček) 10:00
Solnice - Voděrady (OFS RK) 14:30
Vamberk - Doudleby n.O. (OFS RK) 14:45
České Meziříčí - Častolovice (Gereg) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 19.kolo
Kobylice - Probluz (Hlavsa) 14:45

Krajský přebor ml.dorostu - 19.kolo
Rychnov n. K. - Olympia HK (Filip) 09:30
Jičín/Železnice - Dobruška (Otava) 09:30
Slavia HK - Nové Město (Miškař) 11:30
Chlumec n.C. - Třebechovice/Černilov (Šlezingr) 14:45

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 19.kolo
Slavia HK - Nové Město (Miškař) 09:30
Jičín/Železnice - Dobruška (Otava) 11:15
Rychnov n. K. - Olympia HK (Filip) 11:30
Chlumec n.C. - Třebechovice/Černilov (Šlezingr) 13:00

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 23.kolo
Žamberk - Česká Třebová (Vítek Pe.) 17:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 13.kolo
- - - (hř. Dvůr Králové) (OFS TU) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 13.kolo
- - - (hř. Jaroměř) (Franěk) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 13.kolo
- - - (hř. Vamberk) (Kudláček) 10:00

Mladší přípravky - 3.kolo
- - - (hř. Třebechovice) (Ježek) 09:00
- - - (hř. HK - Třebeš) (Zloch) 09:00

Česká liga U19 - 23.kolo
Olympia HK - Vyšehrad (Tryzna) 11:00
FKM Úpa - Rapid Liberec (Moník) 12:30

Česká liga U15 + U14 - 21.kolo
FKM Úpa - Liberec (hř. Horní Staré Město) (Šob) 09:30+11:15
FC HK - Letohrad (hř. Háječek č.1) (Novák) 10:15+12:00

Česká divize U13 + U12 - 21.kolo
Nový Bydžov - Jablonec (hř. Chlumec n.C.) (Vaníček L.) 09:30+11:15

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 7.kolo
N.Paka/St.Paka - Hořice (hř. Stará Paka) (Čožík) 14:30
Skřivany - Teplice/Meziměstí (OFS HK) 15:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 7.kolo
Rudník - České Meziříčí (Trejbal) 09:30
Mladé Buky - Doudleby n.O. (Šmída) 10:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 19.kolo
Žamberk - Dolní Újezd (Vítek Pa.) 14:45


NEDĚLE 29.04.



MUŽI



Krajský přebor - 23.kolo
Olympia HK - Broumov (Kubišta) 10:00
L.Bělohrad - Libčany (KFS PA) 17:00
Police n.M. - Nový HK (Šiling) 17:00
Nový Bydžov B - Jičín (Horský) 17:00

1.A třída - 19.kolo
Černilov - Kostelec n.O. (Odvárko) 17:00
Roudnice - Kunčice (Čejchan) 17:00
Červený Kostelec - Vrchlabí (Svoboda) 17:00
Třebechovice - Ohnišov (Novotný M.) 17:00

1.B třída sk.A - 19.kolo
Libáň - J.Lázně (Halama) 17:00

1.B třída sk.B - 19.kolo
Provodov - Černíkovice (Tobiáš) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 23.kolo
Dv.Králové - Slavia HK (hř. Miletín) (Medlík) 14:15
Nové Město - Třebeš (hř. UMT) (Ježek) 14:45
MFK Chrudim B - FK Pardubice B (hř. UMT) () 17:00

Krajský přebor st.dorostu - 19.kolo
Chlumec n.C. - Jaroměř (Vaníček L.) 10:30
Hronov-Police - Náchod B (hř. Police) (Nývlt) 14:45
Červený Kostelec - Vrchlabí (Pešava) 14:45
Třebechovice - Žacléř (Průcha) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 17.kolo
Bílá Třemešná - Úpice (Valenta) 14:45
Babí/Machov - Volanov (hř. Babí) (Vítek Pe.) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 19.kolo
Nový HK - Týniště (Čožík) 15:30
Předměřice - Albrechtice (OFS HK) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 19.kolo
Skřivany - Kosičky (Kubálek) 10:00
Sobotka - Kopidlno (Stejskal) 13:00
Dohalice - Lovčice (Hůlka) 14:00
Stěžery - Hlušice (hř. č. 1) (Hlavsa) 14:00
Libáň - Myštěves/Libčany (Říha) 14:45

Krajský přebor ml.dorostu - 19.kolo
Třebeš - Červený Kostelec (Koutník) 11:15

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 19.kolo

Třebeš - Červený Kostelec (Koutník) 09:30

 

 

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 13.kolo

- - - (hř. Mladé Buky) (OFS TU) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 13.kolo
- - - (hř. HK - Háječek) (Krotil) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 13.kolo
- - - (hř. Nová Paka) (Erlebach) 09:00
- - - (hř. Teplice n.M.) (Kalaš) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 13.kolo
- - - (hř. Kostelec n.O.) (Pelová) 10:00

Mladší přípravky - 13.kolo
- - - (hř. Trutnov) (Trejbal) 09:00

Mladší přípravky - 3.kolo
- - - (hř. Hlušice) (Seidl) 09:00

Mladší přípravky - 13.kolo
- - - (hř. Nové Město n.M.) (Nožka) 09:00
- - - (hř. Horní Staré Město) (Žerovnický) 13:00

Česká divize U17 + U16 - 21.kolo
FC HK - Bohemians 1905 (hř. Slavia HK) (Arnošt) 12:15+14:30
Nový Bydžov - Pardubice (ČMFS) 12:30+14:45

Česká divize U13 + U12 - 21.kolo
FKM Úpa - Liberec (hř. Horní Staré Město) (Žerovnický) 09:30+11:15
Náchod - FC HK (hř. UT) (Hofman) 10:00+11:45

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků finále - 7.kolo
RSCM Rozkoš - Kostelec n.O. (hř. Provodov) (Říha) 10:15
Javorka - Hostinné (hř. č. 2) (Kazda) 14:30

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 7.kolo
Týniště - Žacléř (Hlaváč) 10:00
Jaroměř - Babí/Machov (Buchta) 12:45

 

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže