Pozvánka na víkendové kolo

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB   
Pátek, 20. Duben 2012 15:20

Další víkendové kolo krajských soutěží je tu. Dva zápasy můžete sledovat v online textových přenosech na stránkách KFS.

 

 

 

SOBOTA 21.04.

 


MUŽI



Krajský přebor - 22.kolo
Slavia HK - Jičín (Hlaváč) 17:00 ONLINE
Nový HK - Lhota p.L. (KFS PA) 17:00
Libčany - Týniště (Šmída) 17:00
Dv.Králové B - L.Bělohrad (hř. hlavní) (Filip) 17:00
Kratonohy - Dobruška (Kazda) 17:00

1.A třída - 18.kolo
Kostelec n.O. - Ohnišov (Šmolka) 17:00
Kunčice - Doudleby n.O. (Beránek) 17:00

1.B třída sk.A - 18.kolo
Mladé Buky - Stará Paka (Bednář st.) 17:00
Sobotka - Trutnov B (Bednář L.) 17:00
Rudník - Jičín B (Linhart) 17:00
J.Lázně - Bílá Třemešná (Volný) 17:00
Úpice - Libáň (Šlezingr) 17:00 ONLINE
Mostek - Milíčeves (Franěk) 17:00

1.B třída sk.B - 18.kolo
Malšovice - Hlušice (Janota) 17:00
Deštné v O.h. - Opočno (Kubálek) 17:00
Lokomotiva HK - České Meziříčí (Styblík) 17:00

 

 

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 22.kolo

Náchod - Nové Město (hř. UT) (Vítek Pe.) 10:00
Lanškroun - Vysoké Mýto () 10:15
Litomyšl - M. Třebová () 14:30
Slavia HK - FK Pardubice B (Pešava) 14:45

Krajský přebor st.dorostu - 18.kolo
Náchod B - Červený Kostelec (hř. Běloves) (Čejchan) 12:00
Kunčice/N.Bydžov - Chlumec n.C. (hř. Kunčice) (Průcha) 14:45
Dobruška - Olympia HK (Kos) 14:45
N.Paka/St.Paka - Žacléř (hř. Nová Paka) (Malý) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 16.kolo
Úpice - Hostinné (Hůlka) 14:00
Lánov - Javorka (Říha) 14:15
Meziměstí-Teplice - Volanov (hř. Meziměstí) (Halama) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 18.kolo
Třebeš/Vysoká - České Meziříčí (Slavíček) 10:00
Častolovice - Solnice (Martínek) 14:00
Voděrady - Předměřice (OFS RK) 14:15
Kostelec n.O. - Smiřice (Frič) 14:45
Albrechtice - Nový HK (Jehlička) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 18.kolo
Myštěves/Libčany - Skřivany (hř. Myštěves) (OFS HK) 14:30

Krajský přebor ml.dorostu - 18.kolo
Třebechovice/Černilov - Jičín/Železnice (hř. Třebechovice) (Hlavsa) 00:00
Červený Kostelec - Slavia HK (OFS NA) 09:30
Rychnov n. K. - Vrchlabí (Jehlička) 09:30

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 18.kolo

Třebechovice/Černilov - Jičín/Železnice (hř. Třebechovice) (Hlavsa) 00:00
Červený Kostelec - Slavia HK (OFS NA) 11:15
Rychnov n. K. - Vrchlabí (Jehlička) 11:30

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 12.kolo
- - - (hř. Trutnov - UT) (Gereg) 09:00
- - - (hř. Lázně Bělohrad) (Špáta) 10:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 12.kolo
- - - (hř. Třebeš) (Zloch) 09:00
- - - (hř. Chlumec n.C.) (Seidl) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 12.kolo
- - - (hř. Nové Město - UT) (Hofman) 09:00

Mladší přípravky - 12.kolo
- - - (hř. Hronov) (Halama) 09:00

1.liga dorostu - 26.kolo
FC HK - Plzeň (hř. Bavlna) (ČMFS) 11:00

Česká liga U15 + U14 - 20.kolo
FC HK - Jablonec (hř. Háječek č.1) (Novotný Z.) 10:15+12:00

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 6.kolo
Teplice/Meziměstí - Javorka (hř. Meziměstí) (Říha) 09:30
Kostelec n.O. - Skřivany (Kudláček) 10:00


NEDĚLE 22.04.

 


MUŽI



Krajský přebor - 22.kolo
Rychnov n. K. - Nový Bydžov B (Vítek Pa.) 17:00
Broumov - Police n.M. (Korec) 17:00
Česká Skalice - Olympia HK (Medlík) 17:00

1.A třída - 18.kolo
Hořice - Třebechovice (Kos) 17:00
Vrchlabí - Chlumec n.C. (hř. Vrchlabí) (Miškař) 17:00
Přepychy - Červený Kostelec (Liebisch) 17:00
Jaroměř - Předměřice (Trejbal) 17:00
Černilov - Roudnice (Svoboda) 17:00

1.B třída sk.A - 18.kolo
Kopidlno - Žacléř (Vlachý) 17:00

1.B třída sk.B - 18.kolo
Probluz - Provodov (Vašata) 17:00
Babí - Nové Město (Fryš) 17:00
Borohrádek - Častolovice (Kánská) 17:00
Černíkovice - Vysoká n.L. (Nožka) 17:00

 

 

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 22.kolo

Hlinsko - Olympia HK B () 10:15
Rychnov n. Kn. - MFK Chrudim B (Vancl) 14:00
Třebeš - Letohrad B (Pešava) 14:15

Krajský přebor st.dorostu - 18.kolo
Hořice - Třebechovice (Haken) 14:45
Vrchlabí - FKM Úpa B (hř. Vrchlabí) (Hůlka) 14:45
Jaroměř - Hronov-Police (Lavrenčíková) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 16.kolo
J.Lázně - Velké Poříčí (Tobiáš) 11:00
Česká Skalice - Rudník (Janeček) 14:45
Bílá Třemešná - Babí/Machov (Gereg) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 18.kolo
Týniště - Vamberk (Kout) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 18.kolo
Kosičky - Stěžery (OFS HK) 13:00
Sobotka - Smidary/Červeněves (Horák) 13:00
Probluz - Dohalice (Horský) 14:00
Lovčice - Libáň (Kubišta) 14:30
Kopidlno - Hlušice (Frič) 14:45

Krajský přebor ml.dorostu - 18.kolo
Dv.Králové - Broumov (hř. Kuks) (Gereg) 09:00
Olympia HK - Dobruška (Vojtěch) 10:45
Nové Město - Chlumec n.C.

(Ježek) 11:15

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 18.kolo

Olympia HK - Dobruška (Vojtěch) 09:00
Nové Město - Chlumec n.C. (Ježek) 09:30
Dv.Králové - Broumov (hř. Kuks) (Gereg) 10:45

 

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 22.kolo

Polička - Vysoké Mýto (Martínek) 17:00

 

 

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 12.kolo

- - - (hř. Teplice n.M.) (Kubálek) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 12.kolo
- - - (hř. Týniště) (Pešava) 09:00
- - - (hř. Slavia HK) (Vlachynský) 09:00

Mladší přípravky - 2.kolo
- - - (hř. Chlumec n.C.) (Vaníček L.) 09:00
- - - (hř. Jičíněves) (Styblík) 09:00

Mladší přípravky - 12.kolo
- - - (hř. Provodov) (Říha) 09:00
- - - (hř. Dvůr Králové) (Šmída) 09:00

Česká liga U19 - 22.kolo
FC HK "B" - Liberec (hř. Háječek) (ČMFS) 10:15
Nový Bydžov - Olympia HK (Staněk) 14:00

Česká liga U15 + U14 - 20.kolo
Nový Bydžov - Mladá Boleslav (hř. Hlušice) (Slavíček) 10:00+11:45
Náchod - Kolín (hř. UT) (Moník) 15:00+16:45

 

 

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků finále - 6.kolo

Hostinné - N.Paka/St.Paka (Janota) 12:00
Hořice - RSCM Rozkoš (hř. č. 2) (Haken) 13:00

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 6.kolo
Doudleby n.O. - Rudník (Filip) 10:00
České Meziříčí - Týniště (Kout) 10:00
Žacléř - Jaroměř (Žerovnický) 10:00
Babí/Machov - Mladé Buky (hř. Babí) (Bačo) 14:45
 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže