Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB
Neděle, 15. Duben 2012 18:59

Po 20. odehraném kole už má vedoucí Lhota opět výrazný sedmibodový náskok.

"I když výsledek hovoří jednoznačně, tak to nebylo jednoduché utkání. Musím smeknout před kvalitou Broumova," řekl trenér domácích Petera. Dvěma brankami se blýskl Jiřík.

Jičín se potýká s velkou marodkou a je remízovým králem soutěže. "Bez 5 hráčů základní sestavy prokázali hráči ve druhém poločase velkou morálku a dokázali dvakrát nepříznivý stav vyrovnat a až do konce zápasu se prát o vítězství," poznamenal k zápasu lodivod druhého celku tabulky Štoudek. V přestřelce 3:3 se jeho tým o body rozdělil s Rychnovem. Za domácí museli poprvé v sezoně nastoupit 2 hráči béčka Fejfar a Pluhař.

I třetí Týniště doma zaváhalo a 2 body ztratilo s béčkem Dvora. O konečné podobě výsledku se rozhodlo v úvodní čtvrthodině druhé poloviny zápasu.

Další remíza se narodila v Kuklenách. Domácí Olympia v derby s Libčany rozehrála zajímavý závěr zápasu. Po vedoucím gólu hostů v 68. minutě vyrovnával Dvořáček v 82., ale prakticky z protiútoku šli hosté znovu do vedení. To v poslední minutě nastavení odmítl kapitán šavlí Dujsík.

Čtvrté vítězství ze hřišť soupeře si připsala hradecká Slavia. Situace jejího sobotního soupeře - Dobrušky je stále velmi kritická.

Předposlední Lázně Bělohrad nestačily na Kratonohy a podlehly Kratonohám 2:5. Tři góly do sítě Malého nasázel Sadílek. Je zajímavé, že za domácí se jednou trefil Rychecký a usadil se s 14 trefami v čele tabulky střelců soutěže.

Police nedokázala proměnit ani pokutový kop a díky střelecké nemohoucnosti darovala všechny veledůležité body České Skalici.

Překvapivý bod vydoloval Nový Hradec na hřišti rezervy Nového Bydžova.