Víkendové fotbalové menu

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB   
Pátek, 06. Duben 2012 14:27

A je tu další fotbalový víkend a řada zajímavých krajských utkání.

 

 

SOBOTA 07.04.


 


MUŽI



Krajský přebor - 20.kolo
Slavia HK - Rychnov n. K. (Kubišta) 16:30
Nový HK - Jičín (Janeček) 16:30
Libčany - Police n.M. (Malý) 16:30
Kratonohy - Týniště (Buchta) 16:30
Dobruška - L.Bělohrad (KFS PA) 16:30

1.A třída - 16.kolo
Kostelec n.O. - Hořice (Krucký) 16:30
Kunčice - Červený Kostelec (Kos) 16:30
Roudnice - Doudleby n.O. (Kalaš) 16:30

1.B třída sk.A - 16.kolo
Sobotka - Milíčeves (Koutník) 16:30
Trutnov B - Stará Paka (hř. UMT) (Franěk) 16:30
Úpice - Jičín B (Frič) 16:30
Mostek - Bílá Třemešná (Špáta) 16:30
Mladé Buky - Libáň (Halama) 16:30

1.B třída sk.B - 16.kolo
Malšovice - Borohrádek (Nožka) 16:30
Deštné v O.h. - Hlušice (Tobiáš) 16:30
Lokomotiva HK - Provodov (Kout) 16:30

České Meziříčí - Nové Město

 

(Fryš) 16:30

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 20.kolo
Náchod - M. Třebová (Vancl) 10:00
Dv.Králové - Nové Město (hř. Miletín) (Medlík) 10:15
Lanškroun - FK Pardubice B () 10:15
Litomyšl - MFK Chrudim B (Bačo) 14:00
Slavia HK - Rychnov n. Kn. (Otava) 14:15

Krajský přebor st.dorostu - 16.kolo
Olympia HK - Chlumec n.C. (Zloch) 08:45
Náchod B - Třebechovice (hř. Běloves) (Jansa) 12:00
N.Paka/St.Paka - Hořice (Valenta) 14:15
Kunčice/N.Bydžov - Červený Kostelec (Martínek) 14:15
Dobruška - Hronov-Police (KFS PA) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 14.kolo
Úpice - Rudník (Vlachý) 13:30
Lánov - Bílá Třemešná (hř. Lánov) (Kubálek) 13:45
Velké Poříčí - Babí/Machov (hř. Velké Poříčí) (OFS NA) 14:00
Meziměstí-Teplice - Hostinné (hř. Meziměstí) (Látrová) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 16.kolo
Častolovice - Nový HK (Pelová) 13:30
Voděrady - Vamberk (Bednář st.) 14:15
České Meziříčí - Solnice (Šlezingr) 14:15
Kostelec n.O. - Doudleby n.O. (Vaníček L.) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 16.kolo
Lovčice - Stěžery (Seidl) 14:00
Smidary/Červeněves - Kobylice (OFS HK) 14:15
Myštěves/Libčany - Hlušice (OFS HK) 14:30

Krajský přebor ml.dorostu - 16.kolo
Rychnov n. K. - Třebeš (Filip) 09:30
Červený Kostelec - Jičín/Železnice (Hofman) 11:15
Vrchlabí - Broumov (hř. Vrchlabí) (Janota) 11:15

Nové Město - Dobruška

 

(OFS NA) 11:15

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 16.kolo
Nové Město - Dobruška (OFS NA) 09:30
Červený Kostelec - Jičín/Železnice (Hofman) 09:30
Vrchlabí - Broumov (hř. Vrchlabí) (Janota) 09:30
Rychnov n. K. - Třebeš (Filip) 11:30

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 20.kolo

Litomyšl - Třemošnice

 

(Vojtěch) 16:30

ŽÁCI

Česká liga U15 + U14 - 18.kolo
FC HK - Mladá Boleslav (hř. Háječek č.1) (Haleš) 10:15+12:00



Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 4.kolo
Teplice/Meziměstí - RSCM Rozkoš (hř. Meziměstí) (Látrová) 00:00
Kostelec n.O. - Javorka (Bednář ml.) 10:00
Skřivany - N.Paka/St.Paka (Seidl) 10:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 4.kolo
Mladé Buky - Týniště (Žerovnický) 10:00


NEDĚLE 08.04.


 


MUŽI



Krajský přebor - 20.kolo
Broumov - Nový Bydžov B (Gereg) 16:30
Česká Skalice - Lhota p.L. (Horský) 16:30
Dv.Králové B - Olympia HK (hř. hlavní) (Novotný M.) 16:30

1.A třída - 16.kolo
Vrchlabí - Ohnišov (hř. Vrchlabí) (Svoboda) 16:30
Přepychy - Třebechovice (Šmolka) 16:30
Jaroměř - Chlumec n.C. (Žerovnický) 16:30
Černilov - Předměřice (Bednář ml.) 16:30

1.B třída sk.A - 16.kolo
Kopidlno - Rudník (Kánská) 16:30

1.B třída sk.B - 16.kolo
Černíkovice - Častolovice (Říha) 16:30
Probluz - Opočno (Lavrenčíková) 16:30
Babí - Vysoká n.L. (Haken) 16:30

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 20.kolo
Třebeš - Vysoké Mýto (Janata) 14:15
Hlinsko - Letohrad B () 16:30

Krajský přebor st.dorostu - 16.kolo
Vrchlabí - Žacléř (hř. Vrchlabí) (Bačo) 14:15
Jaroměř - FKM Úpa B (Janota) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 14.kolo
Javorka - Volanov (hř. č. 2) (Styblík) 14:15
Česká Skalice - J.Lázně (Pešava) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 16.kolo
Třebeš/Vysoká - Předměřice (Homolová) 10:00
Týniště - Smiřice (OFS RK) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 16.kolo
Sobotka - Dohalice (OFS JC) 13:00
Probluz - Skřivany (Korec) 13:00
Kopidlno - Kosičky (Odvárko) 14:15

Krajský přebor ml.dorostu - 16.kolo
Olympia HK - Třebechovice/Černilov (Hrušková) 10:45
Dv.Králové - Slavia HK (hř. Kuks) (Janeček) 10:45

ŽÁCI


Krajský přebor st.žáků - 16.kolo
Olympia HK - Třebechovice/Černilov (Hrušková) 09:00
Dv.Králové - Slavia HK (hř. Kuks) (Janeček) 09:00

Česká liga U19 - 20.kolo
Nový Bydžov - Letohrad (Slavíček) 13:30

Česká liga U15 + U14 - 18.kolo
Náchod - FKM Úpa (hř. UT) (Staněk) 10:00+11:45
Nový Bydžov - Vyšehrad (hř. Hlušice) (Šob) 10:00+11:45



Krajská soutěž st.žáků finále - 4.kolo
Hostinné - Hořice (OFS TU) 12:00

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 4.kolo
Doudleby n.O. - Jaroměř (Bednář st.) 10:00
České Meziříčí - Žacléř (Kout) 10:00
Babí/Machov - Rudník (hř. Babí) (Vítek J.) 14:15

 

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže