Podmínky podpory talentovaných hráčů

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Úterý, 27. Březen 2012 18:46

Podmínky projektu, dle kterého se kluby mohou přihlásit o podporu talentovaných hráčů v kategoriích přípravek, žáků a dorostu, přičemž tyto kluby nejsou zařazeny do systému SpSM a SCM FAČR /MŠMT/. Kluby se mohou hlásit po splnění podmínek daných projektem na adresu Královéhradeckého KFS, Habrmanova 292, 501 01 Hradec Králové, do 25. dubna 2012. Případné bližší informace na telefonním čísle p. Brože - 602 276 501.

 

 

 

 

Projekt na podporu rozvoje přípravy mládeže v klubech na úrovni KFS

Pravidla pro zavedení podpory klubů v rámci KFS, které ve spolupráci se základními a středními školami a s Městskými či Obecními úřady, vytvářejí systém soustředění talentovaných hráčů v kategoriích přípravek, žáků a dorostů a nejsou zařazeny v systému SpSM a SCM FAČR (MŠMT). To vše na základě předloženého projektu.

 

Podmínky pro zařazení klubů do KMPP :

 

1. Předložení projektu na KFS:

- zpracovaný projekt musí být předložen nejpozději do 25. dubna 2012 na adresu:                                   Královéhradecký krajský fotbalový svaz

Habrmanova 192

501 01 Hradec Králové

 

2. Smlouva (dohoda) o spolupráci se ZŠ, SŠ:

- smlouva se základní školou = 15 bodů

- smlouva se střední školou = 10 bodů

 

3. Smlouva (dohoda) s Městským či Obecním úřadem:

- uzavřená smlouva = 10 bodů

 

4.Počet družstev v soutěžích FAČR – mladší přípravky, starší přípravky (zařazené v nejvyšší soutěži řízené VV Královéhradeckého KFS), mladší žáci, starší žáci, mladší dorost a starší dorost (zařazené v krajských přeborech):

- za každé družstvo = 5 bodů

 

5. U každého družstva musí pracovat trenér s platnou licenci UEFA B a vyšší a jeden šéftrenér mládeže s platnou licenci UEFA  A, popřípadě s licencí vyšší, který musí vést základní evidenci mužstev mládeže:

- za každého trenéra s požadovanou licencí = 5 bodů

 

6. Klub musí mít k dispozici:                                                                                                    - - nejméně 2 travnatá hřiště s rozměry dle Pravidel fotbalu, z nichž jedno může být s umělým hracím povrchem nebo malá hrací plocha s umělým hracím povrchem          (20 x 40 metrů):

- dvě hřiště s rozměry dle Pravidel fotbalu = 15 bodů

- jedno hřiště s rozměry dle Pravidel fotbalu + jedna malá hrací plocha s umělým hracím povrchem (20 x 40 metrů) = 10 bodů

- jedno travnaté hřiště s rozměry dle Pravidel fotbalu = 5 bodů

 

7.V každém mužstvu kategorií žáků a dorostu musí mít minimálně 7 kmenových hráčů (aktivní dle soupisu týmů), v každém družstvu kategorií přípravek musí mít minimálně 10 kmenových hráčů (aktívní dle soupisu týmů)

- za každé družstvo s požadovaným počtem hráčů = 5 bodů

 

Maximální počet získaných bodů = 130 bodů

Královéhradeckému KFS byla přidělena celková částka 60.000,-- Kč. O přidělení částky klubu, popřípadě její rozdělení mezi kluby, rozhodne VV Královéhradeckého KFS na základě doporučení KM VV Královéhradeckého KFS po vyhodnocení splnění podmínek předložených projektů. Minimální částka přidělená jednomu klubu činí 20 000,--Kč.

 

Případné bližší informace na telefonním čísle 602 276 501 /p. Ladislav Brož/, popřípadě na mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Původní článek: http://khfotbal.cz/km/podminky-podpory-talentovanych-hracu.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže