Škola mladých rozhodčích startovala v Trutnově

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Úterý, 20. Březen 2012 10:23

/TRUTNOV/ Letošní Škola mladých rozhodčích s podporou Královéhradeckého kraje a Krajského fotbalového svazu odstartovala dvoudenním seminářem v Trutnově.

 

 

Do školní jídelny na Komenského ulici přijelo 24 frekventantů ze všech okresů Královéhradeckého kraje. Jednalo se vesměs o sudí, kteří s píšťalkou začínají nebo působí velmi krátce v okresních soutěžích.

 

První den se účastníci seznámili s pravidly a soutěžním řádem a na videu shlédli řadu zajímavých situací, které mohli komentovat a vyslovit názor k řešení rozhodčím.

 

Před večeří se dozvěděli, jakým způsobem má sudí vystupovat směrem k funkcionářům a hráčům, a pak následovala příprava na sobotní návštěvu divizního utkání FK Trutnov - FC Hradec Králové B.

 

Samotný zápas shlédli mladí arbitři rozdělení do skupinek, ve kterých posuzovali výkon všech rozhodčích. Po dobrém obědě už je v učebně čekal připravený videozáznam ze zmíněného utkání a na základě svých poznámek se podívali na inkriminované momenty znovu a diskutovali o nich.

 

Letošní Škola mladých rozhodčích, kterou připravuje komise rozhodčích KFS bude pokračovat v červnu. Za dobrý servis touto cestou děkujeme Karlu Šilingovi, obětavým pracovníkům školní jídelny, penzionu Atrium a oddílu FK Trutnov.

Původní článek: http://khfotbal.cz/skola-mladych-rozhodcich/skola-mladych-rozhodcich-startovala-v-trutnove.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže