Výběr KFS U14 čtvrtý

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Neděle, 05. Únor 2012 20:12

Porážka o jediný gól v posledním zápase Poháru předsedy řídící komise FAČR pro Moravu znamenala pro výběr KFS U14 nepopulární 4. místo.

 

 

 

 

 

XVII. ročník halového turnaje krajských výběrů starších žáků

U-14

„POHÁR PŘEDSEDY ŘK FAČR PRO MORAVU“

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY TURNAJE

Sportovní hala Vodova

4. – 5. 2. 2012

Pořadatel:     FAČR – KM FAČR

ŘK FAČR pro Moravu

Jihomoravský KFS

 

Moravskoslezský KFS – Jihomoravský KFS                      6 : 1

Podogkreg Zabrze – KFS  Vysočina                                             7 : 2

Olomoucký KFS – Zlínský KFS                                          5 : 3

Královéhradecký KFS – Moravskoslezský KFS                 2 : 3

Vrabec, Miker

V úvodním utkání turnaje jsme se prezentovali velmi dobrým a statečným výkonem, s favorizovaným soupeřem jsme drželi dlouho krok, nakonec jsme však o branku prohráli.

 

Jihomoravský KFS – Podokreg Zabrze                             8 : 1

KFS Vysočina – Olomoucký KFS                                                 3 : 6

Zlínský KFS – Královéhradecký KFS                                 9 : 7

Breda 4x, Miker 3x

V tomto utkání jsme trestuhodně prohospodařili čtyřbrankový náskok, kdy jsme vedli již        7 : 3 !!! Závěr utkání jsme však naprosto nezvládli a prohráli o dvě branky.

Moravskoslezský KFS – Podokreg Zabrze                       10 : 1

Olomoucký KFS – Jihomoravský KFS                                        3 : 8

Zlínský KFS – KFS  Vysočina                                                       6 : 4

Podokreg Zabrze – Královéhradecký KFS                         5 : 6

Miker 3x, Breda 2x, Trávníček

Třetí utkání jsme naštěstí výsledkově zvládli a udrželi naději na solidní umístění.

 

Olomoucký KFS – Moravskoslezský KFS                                   4 : 7

KFS Vysočina – Jihomoravský KFS                                   1 : 4

Zlínský KFS – Podokreg Zabrze                                         7 : 2

Královéhradecký KFS – Olomoucký KFS                          5 : 3

Miker 2x, Němec, Smrček, Breda

V tomto utkání jsme naopak velice příjemně překvapili a favorizovaného soupeře jsme zaslouženě porazili.

 

KFS Vysočina – Moravskoslezský KFS                              0 : 11

Jihomoravský KFS – Zlínský KFS                                                4 : 2

KFS Vysočina – Královéhradecký KFS                             3 : 9

Miker 5x, Breda 2x, Vodička, Kazda

Toto utkání se nám povedlo výsledkově i herně, Jirka Miker vstřelil 5 branek a udržel nás ve hře o medaile.

 

Podokreg Zabrze – Olomoucký KFS                                           1 : 4

Moravskoslezský KFS – Zlínský KFS                                 8 : 8

Jihomoravský KFS – Královéhradecký KFS                      3 : 2

Miker 2x

V závěrečném utkání jsme bojovali až do konce o stříbrné medaile, kvalitní soupeř byl však o branku lepší.

 

ZÁVĚREČNÁ TABULKA TURNAJE

1. Moravskoslezský KFS      6     5     1     0     46 : 16        16 bodů

2. Jihomoravský KFS            6     5     0     1     28 : 15        15 bodů

3. Zlínský KFS                       6     3     1     2     35 : 30        10 bodů

4. Královéhradecký KFS      6     3     0     3     31 : 26          9 bodů

5. Olomoucký KFS                6     3     0     3     25 : 29          9 bodů

6. Podokreg Zabrze /POL/    6     1     0     5     17 : 37          3 body

7. KFS Vysočina                    6     0     0     6     13 : 43          0 bodů

Nejlepší hráč: Ondřej Šašinka /Moravskoslezský KFS/

Nejlepší brankař: Martin Klement /Jihomoravský KFS/

Nejlepší střelec: Jiří Miker /Královéhradecký KFS – 16 branek/

Zúčastnění hráči:

Miker Jiří – FC Hradec Králové

Kazda Matyáš – TJ Dvůr Králové n. L.

Baťha Karel – FC Olympia Hradec Král.

Němec Michal – FK Náchod

Vodička Jan – FC Olympia Hradec Král.

Holubec Matěj – FC Hradec Králové

Kavka Tomáš – FC Hradec Králové

Trávníček Michal – FC Hradec Králové

Smrček Pavel – FK Náchod

Weisser Roman – FK Náchod

Vácha Karel – RMSK Cidlina NB

Breda Dominik – FC Hradec Králové

Vojtaš Jan – RMSK Cidlina NB

Vrabec Milan – RMSK Cidlina NB

Trenéři:

Matějka Pavel, Stříž Michal

Vedoucí mužstva:

Brož Ladislav

 

Přestože jsme skončili na nepopulárním, čtvrtém, místě je potřeba všem zúčastněným hráčům poděkovat za vzornou reprezentaci Královéhradeckého KFS i jejich mateřských klubů. Turnaj byl po všech stránkách velice dobře zabezpečen.

Původní článek: http://khfotbal.cz/km/vyber-kfs-u14-ctvrty.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže