Los Poháru KFS st. dorostu

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Úterý, 17. Leden 2012 18:02

Jutagrass pohár staršího dorostu startuje už na začátku února. Jaké je rozlosování?

 

 

JUTA GRASS Pohár KFS STARŠÍHO DOROSTU 2011/ 2012

 

ROZLOSOVÁNÍ ZIMNÍ ČÁSTI JUTA GRASS POHÁRU

 

 

1. Termín konání od 1. 2. 2012 – 18. 3. 2012 /z rozhodnutí předsedy VV Královéhradeckého KFS, pana Václava Andrejse, je účast klubů zařazených do této soutěže povinná !!!/

 

2. Počet účastníků:   36 (9 čtyřčlenných skupin, vítěz skupiny postupuje do jarního osmifinále, kam postoupí 7 týmů z Oblastního Východočeského přeboru U-19 FC Slavia Hradec Králové, Sokol Třebeš, MFK Nové Město n. M., Olympia Hradec Králové B, FK Náchod, Spartak Rychnov nad Kněžnou a TJ Dvůr Králové nad Labem)

 

3. Systém skupin:   V JEDEN DEN SE HRAJE POUZE DVOJZÁPAS, POPŘÍPADĚ POUZE JEDEN ZÁPAS, hraje se dle přiloženého rozlosování, zápasy se hrají 2 x 45 minut na umělých travách Královéhradeckého kraje).

 

4. Co rozhoduje o postupu
a) počet bodů (ze dvou odehraných utkání)

b) vzájemné utkání (pokud bylo sehráno)

c) rozdíl skóre
d) vyšší počet vstřelených branek

Příspěvek 800,-- Kč/zápas, utkání bude řídit jeden delegovaný

rozhodčí, jeho odměna (250,-- Kč = paušál, 250,-- Kč případné cestovné) bude zahrnuta do příspěvku na dvojzápas, popřípadě zápas.

 

 

 

 

Skupina A (UMT Náchod)

sobota 18. 2. 2011

14,00 hodin        Náchod B – Česká Skalice

16,00 hodin         Hronov/Police – Babí/Machov

sobota 25. 2. 2011
14,00 hodin        Náchod B – Babí/Machov

16,00 hodin         Hronov/Police – Česká Skalice

Skupina B (návrh UMT Černíkovice)
sobota 11.2. 2012

13,00 hodin        Třebechovice – Solnice

15,00 hodin   Vamberk – Doudleby n.O.

sobota 18. 2. 2012
09,00 hodin        Třebechovice – Doudleby n. O.

11,00 hodin    Vamberk – Solnice

Skupina C (UMT Trutnov)

neděle 5. února 2012
12,00 hodin        Červený Kostelec – Volanov,

13,50 hodin         Žacléř – Lánov

neděle 12. února 2012
13,50 hodin        Červený Kostelec – Lánov

15,45 hodin         Žacléř – Volanov

 

Skupina D (UMT Trutnov)
neděle 19. února 2012

13,50 hodin        FKM Úpa B – Úpice

15,45 hodin         Vysoká/Třebeš – Rudník

neděle 26. února 2012
12,00 hodin        FKM Úpa B – Rudník

13,50 hodin         Vysoká/Třebeš – Úpice

 

Skupina E (UMT Rychnov nad Kněžnou)

neděle 26. 2. 2012

12,00 hodin        Častolovice – Voděrady

14,00 hodin          Dobruška – Albrechtice

 

neděle 4. 3. 2012
12,00 hodin        Voděrady – Albrechtice

14,00 hodin         Dobruška – Častolovice

 

Skupina F (UMT Chudonice)
pátek 2. 3. 2012

16,30 hodin        FC Olympia HK – Červeněves

18,15 hodin         Skřivany – Smiřice

pátek 9. 3. 2012
16,30 hodin        FC Olympia HK – Skřivany

18,15 hodin         Smiřice – Červeněves

Skupina G (UMT Nová Paka)
sobota 11. 2. 2012

16,00 hodin        Jiskra Jaroměř – Libáň

17,45 hodin         FC Vrchlabí – Sobotka

sobota 18. 2. 2012
16,00 hodin        Jiskra Jaroměř – Sobotka

17,45 hodin         FC Vrchlabí – Libáň

Skupina H (UMT Chudonice)
sobota 25. 2. 2012

08,15 hodin        Kunčice/RMSK Cidlina – Lovčice

10,00 hodin        FK Chlumec nad Cidlinou – Hlušice

sobota 3. 3. 2012
08,15 hodin        Kunčice/RMSK Cidlina – Hlušice

10,00 hodin         FK Chlumec nad Cidlinou – Lovčice

 

Skupina I (UMT Nová Paka)
sobota 18. 2. 2012

08,15 hodin        Nová Paka – Kopidlno

neděle 19. 2. 2012

17,00 hodin        FKM Javorka – Hořice

sobota 25. 2. 2012
08,15 hodin        Nová Paka – FKM Javorka

15,30 hodin   Hořice – Kopidlno

 

 

 

 

 

 

HRACÍ PLOCHA

Nasazení 1

Nasazení 2

Nenasazení 3

Nenasazení 4

UMT Náchod

Náchod B

Hronov/Police

Babí/Machov

Česká Skalice

UMT Černíkovice

Třebechovice

Vamberk

Solnice

Doudleby n.O.

UMT Trutnov

Červ.Kostelec

Žacléř

Volanov

Lánov

UMT Trutnov

FKM Úpa B

Úpice

Vysoká/Třebeš

Rudník

UMT Rychnov

Častolovice

Dobruška

Voděrady

Albrechtice

UMT Chudonice

Olympia HK C

Skřivany

Vysoká/Třebeš

Smiřice

UMT Nová Paka

Jaroměř

Vrchlabí

Libáň

Sobotka

UMT Chudonice

Kunčice/Cidlina

Chlumec n.C.

Hlušice

Lovčice

UMT Nová Paka

Nová Paka

MFK Javorka

Kopidlno

Hořice

 

 

 

 

 

 

 

POTVRZENÁ ÚČAST:

01.TJ Lánov

02. Slavoj Skřivany

03. Jiskra Jaroměř

04. SK Třebechovice

05. Police nad Metují

06. VRAPO Volanov

07. SK Babí/Machov

08. Třebeš/Vysoká

09. Smidary/Červeněves

10. Kunčice

11. TJ Červený Kostelec

12. SK Albrechtice nad Orlicí

13. FC Vrchlabí
14. FK Chlumec nad Cidlinou
15. FKM Úpa

16. AVON Rudník

17. SK Smiřice
18. Sokol Libáň

Původní článek: http://khfotbal.cz/km/los-poharu-kfs-st-dorostu.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže