Olympia zachránila bod v 93. minutě...z penalty

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.com
Pátek, 08. Květen 2015 19:48

Ačkoliv se ve 2. poločase utkání Olympia - Jičín hrálo téměř stále před brankou Jičína, domácí se nemohli trefit a odpovědět na gól hostů. Ten přišel po obrovské chybě svého gólmana ve 31. minutě zápasu. V 83. minutě za stavu 0:1 byl přerušen videopřenos, časomíra však běžela dál. Domácí nakonec srovnali z pokutového kopu, který si podle názoru hostujícího trenéra Jeníka vymysleli rozhodčí.

Protože dosud na tvcom.cz záznam chybí, nemůžeme se k osudnému momentu vyjádřit, slova trenéra Jeníka jsou však výmluvná. Dodejme, že v záznamu, který jsme měli možnost shlédnout, se nám výkon rozhodčího Pavla Vítka vcelku zamlouval. Neviděli jsme ho však celý...

Jeník Miroslav, trenér Jičína:

Chválím hráče za zodpovědnou a kvalitní defenzivu, směrem dopředu jsem dnes zklamán, ztráceli jsme po zisku míče jednoduché přihrávky, chyběla větší odvaha a tím jsme se dostávali pod tlak. Musím uznat, že domácí byli lepší, zvláště ve 2.poločase jsme se jen bránili a přečkali vyložené šance domácích. Když to vypadalo na 3 body, zaúřadovali v 93.rozhodčí odpískaným úsměvným PK. Do dneška jsme byli s rozhodčími spokojeni, dnes jsme ale zklamáni, co dokáží vymyslet a znechutit fotbal hráčům i divákům !!!