Škoda 6 měsíců bez fotbalu, Jaroměř měla mít tu čest se stejným rozhodčím

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.com   
Sobota, 09. Květen 2015 13:50

V Lázních Bělohradě vedla Jaroměř v klídku 3:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo hosty ještě něco v hladké cestě za třemi body ohrozit. Jenže neříkej hop...Domácí snížili na 2:3 až došlo k střetu domácího útočníka s obráncem, po kterém rozhodčí Beránek nařídil pokutový kop. Proti Jaroměři v této sezoně se kopalo už neskutečně mnoho penalt a tak se nedivme, že hráčům hostí praskly nervy.

 

 

Klíčový hráč Jaroměře Martin Škoda se připletl do ataku s rozhodčím Beránkem a (dle videozáznamu) zřejmě došlo ke strčení. Nekompromisní krajský fotbalový soud rozhodl, že Škodu ochudí o 6(!) měsíců fotbalu. Spolu s ním byl v daném momentu vyloučen i Michálek. Domácí penaltu sice proměnili, ale hosté i v 8 hráčích dokázali dvěma góly vyhrát 5:3.

 

Těžko jsme se pokoušeli pochopit delegaci rozhodčích na další utkání Jaroměře na cizím hřišti. Ještě 3 hodiny před zápasem v Libčanech visel v oficiálních delegacích na webu KFS jako asistent rozhodčího...hádejte kdo? Na čáře s praporkem měl stát u laviček rozhodčí Beránek. Tenhle "vtip" (nebo snad něco jiného?) se svazu příliš nepovedl. Naštěstí došlo zřejmě nakonec k telefonické korekci a výměně. Rozhodčí Beránek odjel pomáhat na lajnu do nedalekých Kunčic a z nich přijel do Libčan Dušan Krucký.

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/krajsky-prebor/2720-skoda-6-mesicu-bez-fotbalu-jaromer-ma-znovu-tu-cest-se-stejnym-rozhodcim

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže