Kostelec dotáhl Třebeš a vzdálil se třetímu

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.com   
Pondělí, 03. Listopad 2014 18:06

Po 14. kole 1. A třídy Třebeš i přes prohru na penalty zachovala pětibodový náskok na nepostupovou příčku. Už však je na 31 bodech společně s Kostelcem.

 

 

Kostelečtí hráči prohrávali v Provodově už ve 30. minutě. Po obrátce dokázal Šrámek vyrovnat a bonusový bod si odvezli hosté, když těsně před koncem zápasu byl vyloučen jejich hráč Mašek.

 

 

I utkání Nového Hradce s Třebší skončilo remízou 1:1. Na rozdíl od rivala si ale lídr soutěže s uměním zvaném proměněná penalta nedokázal poradit ani jeden střelec a druhý bod zůstal na kopci.

 

 

Do třetice 1:1 skončil i duel o třetí místo mezi Kunčicemi a Vrchlabím a tak kopy z 11 metrů vzdáleného puntíku přímo rozhodly, že Kunčice svého víkendového soupeře bodově dotáhly a na skóre přeskočily.

 

 

Béčko Dvora po vítězství nad Třebechovicemi zase dvakrát prohrálo, tentokrát doma s Ohnišovem a ještě přišlo o vyloučeného Dobřichovského.

 

 

Třetí zápas bez vstřeleného gólu má za sebou Roudnice. Její pád tabulkou pokračuje, protože nedokázala nic vymyslet na Bílou Třemešnou a výsledek 2:0 je pro hosty ještě lichotivý.

 

 

Duel mužstev ze spodku tabulky v Černilově překvapivě jasně vyzněl pro hosty z Třebechovic - 0:5.

 

 

Béčko Trutnova nenápadně začíná dorážet na místa v horní polovině tabulky. Základem bylo vítězství 3:2 nad Sobotkou. Dle trenéra hostů byl však vyrovnávací gól docílen rukou.

 

 

Po pomalém startu do soutěže zařadily Hořice vyšší rychlostní stupeň. Výrazné vítězství 4:0 v Častolovicích se ale narodilo až po vyloučení domácího Nováka. Téměř přesilovku hráli v utkání hráči na hřišti před návštěvníky v hledišti.

 

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/1-a-trida/2645-kostelec-dotahl-trebes-a-vzdalil-se-tretimu

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže