Olympia s odřenýma ušima, Jaroměři opět sudí nepomohli

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.com
Neděle, 02. Listopad 2014 17:03

Olympia nasazuje k trháku, ale její zápas s posledním Broumovem nepřesvědčil o kvalitách týmu, který by měl postoupit. Ani Jaroměř v Rychnově toho příliš neukázala.

Je však nutné poznamenat, že za stavu 0:0 rozhodčí zřejmě chybně neuznal její vedoucí gól pro domnělý ofsajd. Frustrovaní hosté potom dvakrát rychle po sobě inkasovali a po obrátce zatloukl třetí řebíček do jejich rakve Valášek. Exnar ještě dokázal snížit, ale to už zbývalo do konce zápasu pouze několik posledních minut.

Olympia podle papírových předpokladů měla poslednímu Broumovu nadělit debakl. Ten se nekonal. O hubené výhře rozhodl před přestávkou Hofman a hosté dokázali favorita pěkně pozlobit.

Mužstva ze spodu tabulky příliš neuspěla, kromě Chlumce. Jeho souboj s Jičínem dlouho vypadal na překvapivé tři body pro domácí, ale favoritovi nakonec pomohla penalta v 84. minutě ke krádeži jednoho bodu. Bonusový bod zůstal doma.

V souboji týmů ze dna tabulky si díky trefě Dostála odvezla Dobruška z Úpice všechny body a přivedla domácí do velkých nesnází.

Z nich nevybředly Libčany. Ty šly už ve 4. minutě sice do vedení s Lázněmi Bělohradem, ale hluchá čtyřminutovka po půlhodině zápasu dovolila hostům obrátit výsledek. Ten vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Domácí už klesli na 14. místo.

Na Jaroměř už dotírá hradecká Slavia, která v gólové přestřelce mezi 47. a 67. minutou nakonec udolala Nové Město.

Kratonohy si připsaly hodně důležité tři body s Vysokou. O své výhře rozhodl už do poločasu.

V závěrečném zápase Bydžov překvapivě nestačil na Červený Kostelec a utrpěl debakl 0:3.