Trenéři se v názoru na kvalitu duelu neshodli

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.com
Pondělí, 01. Září 2014 17:51

Diametrálně odlišně posoudili kvalitu hry oba trenéři utkání v Jičíně. Tři duely s bonusovým bodem. Chlumec v Kuklenách kousal. Dobruška schytala od nováčka těžký direkt. Bělka se trefil třikrát. V Rychnově se skoro netrénuje. Jaroměř probudila v Novém Městě průtrž mračen. Na Slavii rozhodl Derner těsně před koncem.

Jičínu se proti Novému Bydžovu dlouhodobě nedaří. Bezbrankový duel však zvládl lépe v penaltách. Trenéři obou mužstev se v hodnocení kvality duelu hrubě neshodli. Dle domácího Kubíčka viděli diváci v hezkém počasí výborný fotbal, trenér hostů Stříž zase prohlásil, že utkání nebylo pohledné a že jeho svěřenci předvedli letos nejhorší výkon.

I na hradecké Slavii se už pomalu vše chystalo k penaltové loterii, ale proti byl Derner, který v závěru překvapivé poslal hosty z Libčan domů s prázdnou. Ti byli v průběhu 2. půle lepší, jenže na šance se nehraje.

Až 9. série penalt rozhodla o bonusovém bodu pro Lázně Bělohrad v Úpici. Domácí postavili hodně mladé hráče a šli v 60. minutě do vedení. Penalty zajistil hostující kanonýr Rychecký o čtvrthodinu později.

Dobruška byla smetena nováčkem z Vysoké 0:7, přičemž už o poločase svítilo na ukazateli skóre 0:5. Trenér domácích ohodnotil výkon svých svěřenců jedním slovem - ostuda. Kromě 7 gólů nastřelili hosté ještě 3x brankovou konstrukci. Bělka si připsal 3 góly a vede tabulku střelců.

Do třetice penalty rozhodovaly i v Novém Městě. Jenže tam góly padaly už v normálním čase. Za domácí se trefili exskaličtí Sedláček s Voráčkem. Hosté byli lepší a 1 bod ztratili v 86. minutě.

V Rychnově si posteskl trenér domácích nad tréninkovou morálkou svých oveček. Ta zřejmě stojí za zaslouženou výhrou hostů z Kratonoh, kterou vystřelil Jošt.

Olympia měla mít podle papírových předpokladů snadnější práci s Chlumcem. Hosté však předvedli dobrý výkon a neprodali kůži lacino. Dvěma góly se prezentovala řecká posila Topouzis.

V Broumově šli hosté z Červeného Kostelce do dvoubrankového trháku. Do zápasu vrátil domácí v 56. minutě Pohl, ale veškerou snahu o vyrovnání sfoukl 2 minuty před koncem Vlček.