Propozice Grassroots Day ml. přípravek

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel KHfotbal.cz   
Čtvrtek, 24. Květen 2012 19:11

V Dolní Kalné se 9. června koná Grassroots Day mladších přípravek.

 

 

 

P R O P O Z I C E – mladší přípravky

 

Pořadatel:

KM VV Královéhradeckého KFS ve spolupráci s FK Dolní Kalná

Termín konání: sobota 9. 6. 2012

Místo konání: stadion Dolní Kalná

Účastníci:

TJ Sokol Jičíněves, FK Trutnov, RSCM Rozkoš, Sokol Třebeš, SK Trutnov Horní Staré Město, FC Vrchlabí, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Dolní Kalná

Rozdělení mužstev do skupin:

skupina A skupina B

1. FC Vrchlabí 1. RMSK Cidlina Nový Bydžov

2. RSCM Rozkoš 2. TJ Sokol Jičíněves

3. FK Trutnov 3. SK Trutnov Horní Staré Město

4. Sokol Třebeš 4. FK Dolní Kalná

Startují:

- hráči narození 1. 1. 2003 a mladší

Podmínky účasti:

- hráči startují na platný registrační průkaz /možno i na žlutý registrační průkaz = střídavý start/ - před zahájením turnaje předloží vedoucí mužstev vyplněnou soupisku s maximálně 17 hráči

- při nedodržení těchto podmínek nebude klub připuštěn k účasti v turnaji

- hráči hrají se stejnými čísly na dresech po celu dobu turnaje

Hrací systém:

- hraje se ve dvou čtyřčlenných skupinách, každý s každým. Po skončení základnách skupin následují zápasy o umístění

- 2 x 10 minut, s výměnou stran. Poločasová přestávka = pouze výměna stran. Vedoucí mužstev zajistí včasný nástup k utkání !!!

- hraje se s míči velikosti č. 4

- součástí programu budou doprovodné soutěže /o ceny/ ve fotbalových dovednostech

O pořadí ve skupině rozhoduje:

1. nejlepší brankový rozdíl ze všech utkání ve skupině

2. větší počet vstřelených branek

3. výsledek vzájemného utkání

Střídání:

- hokejové, v přerušené i nepřerušené hře, pouze v prostoru střídaček

Dresy:

- každé mužstvo musí mít dvě výrazně barevně odlišené sady dresů

Rozhodčí:

- deleguje Komise rozhodčích VV Královéhradeckého KFS

Ceny:

- ceny zajišťuje VV Královéhradeckého KFS

- každé mužstvo obdrží diplom za účast na turnaji

- mužstva na 1. – 3. místě obdrží poháry

- mužstva na 1. – 3. místě obdrží sadu medailí

- vyhodnoceni budou nejlepší jednotlivci – nejlepší hráč, brankař, střelec

ČASOVÝ POŘAD – ZÁKLADNÍ SKUPINY

Hřiště A – skupina A, 1. kolo Hřiště B – skupina B, 1. kolo

10.00 hodin 10.00 hodin

FC Vrchlabí – RSCM Rozkoš RMSK Cidlina NB – Sokol Jičíněves

Hřiště A – skupina A, 1. kolo Hřiště B – skupina B, 1. kolo

10,25 hodin 10,25 hodin

FK Trutnov – Sokol Třebeš Horní Staré Město – FK Dolní Kalná

Hřiště A – skupina A, 2. kolo Hřiště B – skupina A, 2. kolo

11,00 hodin 11,00 hodin

FC Vrchlabí – FK Trutnov RMSK Cidlina NB– Horní Staré Město

Hřiště A – skupina B, 2. kolo Hřiště B – skupina B, 2. kolo

11,25 hodin 11,25 hodin

RSCM Rozkoš – Sokol Třebeš Sokol Jičíněves – FK Dolní Kalná

Hřiště A – skupina A, 3. kolo Hřiště B – skupina A, 3. kolo

12,00 hodin 12,00 hodin

FK Trutnov – RSCM Rozkoš Horní Staré Město – Sokol Jičíněves

Hřiště A – skupina B, 3. kolo Hřiště B – skupina B, 3. kolo

12,25 hodin 12,25 hodin

FC Vrchlabí – Sokol Třebeš FK Dolní Kalná – RMSK Cidlina NB

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

Hřiště A Hřiště B

13,00 hodin                                                                         13,00 hodin

3. z A – 4. z B                                                                     3. z B – 4. z A

Hřiště A Hřiště B

13,25 hodin                                                                         13,25 hodin

1. z A – 2. z B                                                                     1. z B – 2. z A

Hřiště A Hřiště B

13,50 hodin                                                                         13,50 hodin

Utkání o 7. místo                                                               utkání o 5. místo

Hřiště A

14,15 hodin

Utkání o 3. místo

Hřiště A

14,40 hodin

Finále

15,10 hodin – vyhlášení výsledků

 

Původní článek: http://khfotbal.cz/km/propozice-grassroots-day-ml-pripravek.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže