Pozvánka na fotbalový víkend

Krajský fotbal, Krajský přebor
Napsal uživatel TB   
Pátek, 18. Květen 2012 20:23

Je tady další pozvánka na víkendové zápasy.

 

 

 


MUŽI



Krajský přebor - 26.kolo
Slavia HK - Lhota p.L. (KFS PA) 17:00
Jičín - Olympia HK (Janeček) 17:00
Nový HK - L.Bělohrad (Horský) 17:00
Libčany - Dv.Králové B (Martínek) 17:00

1.A třída - 22.kolo
Kostelec n.O. - Chlumec n.C. (Krotil) 17:00

1.B třída sk.A - 22.kolo
Jičín B - Libáň (Nožka) 14:30
Žacléř - Milíčeves (Kánská) 17:00
Rudník - Stará Paka (Kudláček) 17:00
J.Lázně - Trutnov B (Bačo) 17:00
Úpice - Sobotka (Hofman) 17:00
Mostek - Mladé Buky (Volný) 17:00

1.B třída sk.B - 22.kolo
Malšovice - Opočno (Beránek) 17:00
Častolovice - Vysoká n.L. (Seidl) 17:00
Hlušice - Provodov (Horák) 17:00
Deštné v O.h. - České Meziříčí (Janata) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 26.kolo
Náchod - Hlinsko (Říha) 10:00
Lanškroun - Olympia HK B () 10:15
Slavia HK - Vysoké Mýto (KFS PA) 14:45

Krajský přebor st.dorostu - 22.kolo
Náchod B - Dobruška (hř. Běloves) (Jansa) 12:00
N.Paka/St.Paka - FKM Úpa B (Odvárko) 14:45
Žacléř - Hronov-Police (Vaníček L.) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 20.kolo
Rudník - Volanov (Halama) 13:45
Úpice - Lánov (Kalaš) 14:00
Velké Poříčí - Bílá Třemešná (Gereg) 14:30
Meziměstí-Teplice - Babí/Machov (hř. Meziměstí) (OFS NA) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 22.kolo
Voděrady - Častolovice (Kos) 14:15
Kostelec n.O. - Vamberk (Malý) 14:45
Smiřice - Předměřice (Krucký) 14:45
Albrechtice - Třebeš/Vysoká (Kout) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 22.kolo
Stěžery - Libáň (Zloch) 14:30
Myštěves/Libčany - Smidary/Červeněves (Hůlka) 14:30

Krajský přebor ml.dorostu - 22.kolo
Jičín/Železnice - Slavia HK (hř. Železnice) (Bednář L.) 09:30
Dobruška - Třebeš (Bednář st.) 09:30
Červený Kostelec - Rychnov n. K. (Valenta) 11:15
Třebechovice/Černilov - Broumov (hř. Třebechovice) (Hlavsa) 15:00
Nové Město - Vrchlabí (OFS NA) 17:00

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 22.kolo
Červený Kostelec - Rychnov n. K. (Valenta) 09:30
Dobruška - Třebeš (Bednář st.) 11:30
Jičín/Železnice - Slavia HK (hř. Železnice) (Bednář L.) 11:30
Třebechovice/Černilov - Broumov (hř. Třebechovice) (Hlavsa) 13:00
Nové Město - Vrchlabí (OFS NA) 15:30

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 26.kolo
Litomyšl - Vysoké Mýto (Vítek Pa.) 17:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 16.kolo
- - - (hř. Dvůr Králové) (Nývlt) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 16.kolo
- - - (hř. Jaroměř) (Šmída) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 16.kolo
- - - (hř. Hronov) (OFS NA) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 16.kolo
- - - (hř. Týniště) (Filip) 09:00

Mladší přípravky - 6.kolo
- - - (hř. HK - Třebeš) (Šlezingr) 09:00

Mladší přípravky - 16.kolo
- - - (hř. Česká Skalice) (Franěk) 09:00

Mladší přípravky - 6.kolo
- - - (hř. Lázně Bělohrad) (Malý) 09:00
- - - (hř. Jičíněves) (Styblík) 09:00

Mladší přípravky - 16.kolo
- - - (hř. HK - Háječek) (Zloch) 10:00

Česká liga U15 + U14 - 24.kolo
Nový Bydžov - Náchod (Vít) 10:00+11:45

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 10.kolo
Teplice/Meziměstí - Hořice (hř. Meziměstí) (Kalaš) 09:30
Skřivany - RSCM Rozkoš (OFS HK) 10:00
Javorka - N.Paka/St.Paka (hř. č. 1) (Medlík) 14:30
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 10.kolo
Doudleby n.O. - Žacléř (Jehlička) 10:00
Mladé Buky - Jaroměř (Korec) 10:00
Rudník - Týniště (Halama) 11:30


NEDĚLE 20.05.



MUŽI



Krajský přebor - 26.kolo
Nový Bydžov B - Police n.M. (Otava) 17:00
Rychnov n. K. - Týniště (Průcha) 17:00
Broumov - Dobruška (Krucký) 17:00
Česká Skalice - Kratonohy (Šiling) 17:00

1.A třída - 22.kolo
Třebechovice - Červený Kostelec (Medlík) 17:00
Ohnišov - Předměřice (Žerovnický) 17:00
Vrchlabí - Roudnice (hř. Vrchlabí) (Vaníček L.) 17:00
Přepychy - Černilov (Čejchan) 17:00
Jaroměř - Kunčice (Kazda) 17:00

1.B třída sk.A - 22.kolo
Kopidlno - Bílá Třemešná (Vašata) 17:00

1.B třída sk.B - 22.kolo
Černíkovice - Lokomotiva HK (Valenta) 17:00
Probluz - Babí (Kout) 17:00
Borohrádek - Nové Město (Frič) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 26.kolo
Rychnov n. Kn. - Nové Město (Hůlka) 14:00
MFK Chrudim B - M. Třebová (hř. UMT) () 17:00
FK Pardubice B - Letohrad B () 17:00
Třebeš - Dv.Králové (Čožík) 17:00

Krajský přebor st.dorostu - 22.kolo
Třebechovice - Červený Kostelec (Hron) 14:45
Vrchlabí - Olympia HK (hř. Vrchlabí) (Horák) 14:45
Jaroměř - Kunčice/N.Bydžov (Korec) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 20.kolo
J.Lázně - Javorka (Janota) 13:30
Česká Skalice - Hostinné (Gereg) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 22.kolo
Doudleby n.O. - Solnice (Filip) 13:00
Týniště - České Meziříčí (Filip) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 22.kolo
Kosičky - Kobylice (Krotil) 13:00
Lovčice - Sobotka (Seidl) 14:30
Kopidlno - Skřivany (Hlavsa) 14:45
Hlušice - Dohalice (Krotil) 17:00

Krajský přebor ml.dorostu - 22.kolo
Olympia HK - Chlumec n.C. (Fryš) 10:45

ŽÁCI


ŽÁCI

Krajský přebor st.žáků - 22.kolo
Olympia HK - Chlumec n.C. (Fryš) 09:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 16.kolo
- - - (hř. Trutnov - UT) (Havlík) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 16.kolo
- - - (hř. Opočno) (Ježek) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 16.kolo
- - - (hř. Nové Město - UT) (OFS NA) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 16.kolo
- - - (hř. Slavia HK) (Slavíček) 09:00

Mladší přípravky - 16.kolo
- - - (hř. Jaroměř) (Janeček) 09:00

Česká liga U19 - 26.kolo
FC HK "B" - Olympia HK (hř. Bavlna) (Staněk) 10:15

Česká divize U17 + U16 - 24.kolo
Nový Bydžov - Slávia Praha (Haleš) 12:30+14:45

Česká divize U13 + U12 - 24.kolo
Náchod - FKM Úpa (hř. UT) (Hofman) 10:00+11:45
FC HK - Mladá Boleslav (hř. Háječek č.1) (Pánek) 10:00+11:45

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků o umístění - 10.kolo
Babí/Machov - České Meziříčí (hř. Babí) (Nožka) 10:00

 

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže