První ohlédnutí za okresním přeborem fotbalistů

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Pondělí, 15. Listopad 2010 13:37

Tým vstupoval do letošní sezony s cílem napravit tu loňskou, nepříliš vydařenou. Vzhledem k obrovské konkurenci, která se díky sestupu tří mužstev z krajské I. B třídy vytvořila, chtěl bezproblémově proplouvat v klidném středu tabulky. Po úvodních kolech bylo více než zřejmé, že by výsledkově mohl mít na lepší umístění.

Do 9. kola se pohyboval na prvním až čtvrtém místě, od 10. kola se na vedoucí příčce usadil trvale. Z doby nedávno minulé se výrazně zlepšila spolupráce s A týmem, který se od letošního ročníku účastní krajského přeboru a vede si v něm velice dobře.

„Od chvíle spojení obou klubů se jedná konečně o spolupráci, skoro v tom pravém slova smyslu, jak bylo před sloučením avizováno. V desítce utkání jsme využili posílení mužstva o členy áčka, ale v těch nejtěžších zápasech, jako v Miletíně, Chomuticích a Kopidlně, jsme se, z důvodu současně hraného utkání krajského přeboru nebo množství zraněných hráčů, museli obejít bez posil a nutno říci, že jsme se s tímto vyrovnali výborně a v uvedených zápasech jsme bodovali.

Naopak mnoho hráčů béčka již okusilo, jak chutná krajský přebor a i oni určitě pomohli A týmu k šestému místu, kde se právě nachází, ať už vstřelenými góly nebo jen zaskakováním za zraněné. Do mužstva se snažíme postupně zapracovávat i dorostence, kteří mají střídavé starty a věříme, že se z nich postupem času stanou platní hráči,“ říká k podzimním výsledkům vedoucí mužstva Miloš Petr.

Fotbalisté FK Lázně Bělohrad–Pecka B, na snímku vpředu ležící - David Kraus, první řada zleva - Luděk Neuman (zdravotník ), David Mindl, Jaroslav Žlab, Vladimír Dolejš, Martin Černý, druhá řada zleva - Miloš Petr (vedoucí týmu ), Miloš Petr ml. (masér), Martin Voříšek, Daniel Berger, Lukáš Jezbera, Karel Fink, Daniel Jezbera, Jiří Bičiště (kapitán), Petr Jezbera, Petr Zahradník (hrající trenér týmu ). Během odehraných patnácti kol do bojů ještě zasáhli a na fotografii chybí: Jan Čábela, Petr Blažek, Ladislav Erbert, Petr Šerpán, Pavel Zeleňák, Jiří Baumelt, Petr Feix, Jakub Hrnčíř, Miroslav Rychecký, Filip Kňourek, Tomáš Marek, Jiří Wagen〜knecht, Jan Hartl, Štěpán Zeman, Radek Suchánek, Lukáš Krušina.

 

Authors: Jičínský deník

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže