Uvidí se, zda Jičín udrží neporazitelnost

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Pátek, 16. Září 2011 06:09

Už do šeského kola vstoupí o víkendu naši fotbalisté. Jedinou změnou je začátek, zápasy mají výkop už v 16.30, program je bohatý.
A začneme u divize. Jediný zástupce okresu ve skupině C se zítra představí na Letním stadionu v Jírových sadech, kde přivítá mužstvo FK Náchod. Příznivci nejpopulárnějšího sportu si jistě přijdou na své i v úterý, kdy na stejném místě bude sehrán přípravný zápas 1. FK Nová Paka – FC Vrchlabí, který začíná v 17 hodin.

Oba zástupci v krajském přeboru cestují za soupeři. Zatím co Bělohradští nastoupí zítra v Kratonohách, Jičín se představí v neděli v Rychnově nad Kněžnou.

V krajské I. A třídě se v neděli na Gothartě představí Jiskra Hořice proti Chlumci nad Cidlinou a I. B třída má ve stejnou dobu na programu okresní derby Kopidlno – Libáň. Ostatní zástupci okresu cestují za soupeři do Krkonoš.

Okresní přebor má tento program: TJ Sokol Lužany – SKP Valdice, FC Žeretice – Jiskra Hořice B, Třešňový květ Žlunice – TJ Kopidlno B, Sokol Jičíněves – SK Miletín, vše sobota, 16.30. V neděli potom hrají SK Podskalan Podhradí – Sokol Chomutice, Sokol Železnice – SK Hošek Robousy, FK Lázně Bělohrad/Pecka B – SK Češov.

Okresní soutěž mužů 6. kolo, zítra: Nemyčeves – Železnice B, Chomutice B – Robousy B/Kacákova Lhota, Hořice C/Bříšťany – Podhradí B, Valdice B – Dětenice. Kolo zakončí nedělní zápas Miletín B – Libuň.


 

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/jicin-fotbaly-neporazitelnost20110916.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže