TIP LIGA: Vítězem druhého kola je

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Středa, 31. Srpen 2011 12:16

 Ve druhém dějství si nejlépe vedl Daniel Duřt z Milíčevsi (uspěl v supertrefě). V prvním kole byl nejlepší Roman Schmidt z Hradce Králové. Tentokrát třikrát vyhráli domácí, pětkrát hosté a jsou také dvě remízy. Do čela pořadí se dostal s tříbodovým náskokem Vlastimil Sudek.

 A zde jsou správné tipy. 1. (2:7) – 2, 2. (6:0) – 1, 3. (6:1) – 1, 4. (1:2) – 2, 5. (2:2) – 0, 6. (0:0) – 0, 7. (1:2) – 2, 8. (3:7) – 2, 9. (1:2) – 2, 10. (2:0) – 1. Supertrefa 47! Nezapomeňte řádně vyplňovat kupon. Kdo zvládl první kolo, může tipovat na internetu na webových stránkách www.deník.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte). První hlasování musí být ale pouze na kuponu.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0087 Vlastimil Sudek, Libuň 14 19
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 16
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 5 16
JC0111 Daniel Duřt, Milíčeves 14 14
JC0110 Petra Duřtová, Milíčeves 14 14
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 8 13
JC0028 František Lachman, Jičín 8 13
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 8 13
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 13
JC0031 Michal Voldán, Jičín 5 13
JC0036 Jaroslav Voldán, Jičín 5 13
1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0064 Roman Schmidt, H. Králové 2 13
JC0015 Miloš Jón, Chomutice 8 10
JC0060 Radek Kahánek, L. Bělohrad 8 10
JC0102 Vojtěch Kazda, Vrchovina 8 10
JC0030 Vladimír Pavlata, Jičín 8 10
JC0034 Roman Voldán st., Jičín 8 10
JC0016 Ondřej Jón, Chomutice 5 10
JC0089 Josef Khol, Vitiněves 5 10
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 10
JC0084 Zdeněk Matouš, Jičín 5 10
JC0063 Petra Sychrová, Třebnouševes 5 10
JC0024 Karel Šulc, Lužany 5 10
JC0033 Roman Voldán ml., Jičín 5 10
JC0035 Hana Voldánová, Jičín 5 10
JC0108 Patrik Matouš, Jičín 8 8
JC0081 Aneta Doležalová, Jičín 8 7
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice 8 7
JC0023 Dana Rozová, Hořice 8 7
JC0050 Tomáš Houška ml., Jičín 5 7
JC0032 Marta Voldánová, Jičín 5 7
JC0083 Lukáš Čížek, Pardubice 2 7
2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad 2 7
JC0069 Stanislav Kozák, Železnice 2 7
JC0041 Kačka Styblíková, Slatiny 2 7
JC0043 Kateřina Kolumpková, Jičín -1 7
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín -1 7
JC0105 Pavel Bodlák, Kopidlno 5 5
JC0109 Karel Halíř, Milíčeves 5 5
JC0106 Josef Zachoval, Turnov 5 5
JC0056 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 0 5
JC0072 David Rozsypal, Jičín 0 5
JC0053 Petra Šormová, L. Bělohrad 0 5
JC0088 Miroslav Čech, Robousy 8 4
JC0046 Helena Fendrychová, Brdo 5 4
JC0051 Simona Houšková, Jičín 5 4
JC0011 Miroslav Kracík, Jičín 5 4
JC0073 Vladislav Nováček, Jičín 5 4
JC0012 Marek Růžička, Veliš 5 4
JC0082 Antonín Urban, Kozojedy 5 4
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 4
JC0066 Olda Čapek, Jičín 2 4
JC0099 Marek Česák, Nová Paka 2 4
3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0025 Marek Fejfar, Jičíněves 2 4
JC0045 Otakar Fendrych, Brdo 2 4
JC0021 Pavel Fikar, Hořice 2 4
JC0007 Václav Kameník, Jičín 2 4
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 2 4
JC0040 Zdenka Styblíková, Slatiny 2 4
JC0104 Michal Tomeš, Nová Paka 2 4
JC0103 Michael Věchet, Nová Paka 2 4
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice 2 4
JC0079 Kateřina Dušková, Třebnouševes -1 4
JC0068 Jiří Hasan, Libošovice -1 4
JC0086 František Matějka, Nová Paka -1 4
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes -1 4
JC0077 Adam Medlík, Třebnouševes -1 4
JC0022 Jiří Roza, Hořice -1 4
JC0080 Miloš Svoboda, Jičín -1 4
JC0085 David Zelingr, Jičín -1 4
JC0100 Tomáš Malý, Podlevín -4 4
JC0119 Jiřina Černá, Jičín 2 2
JC0120 Petr Černý, Jičín 2 2
JC0118 Lenka Dejlová, Louny 2 2
DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0112 Ladislav Komárek, Kopidlno 2 2
JC0115 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov 2 2
JC0057 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 0 2
JC0055 Radek Šorm, L. Bělohrad 0 2
JC0052 Tomáš Houška, Jičín 5 1
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves 5 1
JC0091 Alois Dejl, Jičín 2 1
JC0090 Iveta Dejlová, Jičín 2 1
JC0094 Jan Halčák, Osenice 2 1
JC0096 Kateřina Halčáková, Jičín 2 1
JC0065 Jaroslav Novotný, Obora 2 1
JC0047 Helena Skrbková, Brdo 2 1
JC0078 Milan Šimek, Soběraz 2 1
JC0013 Helena Růžičková, Veliš -1 1
JC0037 Jaromír Styblík, Slatiny -1 1
JC0038 Klára Styblíková, Slatiny -1 1
JC0070 Petr Špicar, Jičíněves -1 1
JC0020 Josef Vydra, Hořice -1 1
JC0101 Dominik Věchet, Nová Paka -4 1
JC0054 Michal Šorm, L. Bělohrad 0 -1
JC0117 Martin Dejl, Louny -1 -1
KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 120. místo)
JC0113 Tomáš Komárek, Kopidlno -1 -1
JC0114 Zdeněk Munzar, Podoliby -1 -1
JC0116 Olga Ozdinová, Dolní Bousov -1 -1
JC0107 Zdeněk Rozsypal, Jičín -1 -1
JC0092 Helena Dejlová, Jičín 2 -2
JC0093 Jan Halčák, Jičín 2 -2
JC0095 Tereza Halčáková, Osenice 2 -2
JC0098 Tereza Ozdinová, Osenice 2 -2
JC0049 Lukáš Skrbek, Brdo 2 -2
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín -1 -2
JC0059 Daniel Jezbera, L. Bělohrad -1 -2
JC0044 Zdenka Kolumpková, Jičín -1 -2
JC0071 Dušan Koros, Jičín -1 -2
JC0076 Marie Medlíková, Hořice -1 -2
JC0097 Pavel Ozdin, Osenice -1 -2
JC0008 František Polák, Jičín -1 -2
JC0048 Romana Skrbková, Brdo -1 -2
JC0039 Lenka Styblíková, Slatiny -1 -2
JC0075 Pavel Tobiáš, Kopidlno -1 -2
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice -4 -2
JC0042 Jindra Kolumpek, Jičín -4 -2
JC0027 Aleš Fejfar, Jičíněves 2 -5
JC0026 Stanislav Fejfar, Jičíněves -1 -5
JC0029 Josef Masopust, Mlázovice -1 -5
JC0067 Olga Hasanová, Libošovice -1 -8
V prvním sloupku je uveden počet bodů v daném kole, ve druhém potom najdete celkový zisk. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, telefon 493 522 833. (epa)

 

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/tip-liga-vitezem-druheho-kola-je-20110831.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže