Divizní příprava v Nové Pace začala

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Pondělí, 18. Červenec 2011 14:24

Zápasové přípravné zatížení má však specifikum v nejasnosti počtu pohárových zápasů, které odstartují již v neděli 24. července pohárovým předkolem. Nelze tak předvídat, kdy bude mít mužstvo volno k sehrání přátelského zápasu. Novopačtí byli z nepochopitelných důvodů zařazeni společně s některými dalšími divizními celky do předkola Ondrášovky, zatímco někteří účastníci krajských přeborů byli nasazeni přímo do 1. kola…

Los byl pro Novou Paku o to nepříznivější, když mužstvo bude právě v předkole startovat v neděli 24. července od 17 hodin na hřišti svého nejvzdálenějšího divizního soupeře Jiskry v Ústí nad Orlicí. V případě postupu by potom přivítali Novopačtí na svém stadionu dalšího svého divizního soka, celek FC Velim. Na vítěze tohoto duelu potom čeká ve druhém kole souboj s pražskými klokany z Bohemians 1905. To je však ale zatím pouze teorie, neboť cesta za tímto soupeřem není lehká.

Tým Nové Paky vede dosud bývalý trenér staršího dorostu U-19 Miroslav Jeník. Od 1. srpna bude jmenován nový hlavní trenér, který povede Novou Paku v nadcházejícím soutěžním ročníku. Ten zahájí Novopačtí v sobotu 13. srpna na domácím trávníku s prvoligovou rezervou FC Hradec Králové.
Den po zahajovacím tréninku přivítali Novopačtí na stadionu v Jírových sadech středočeského soupeře, mužstvo SK Kosmonosy, které vyprovodili „čepovanou desítkou“ za výsledek 10:2.

V domácím dresu se objevilo hned kvarteto nových tváří, které je v Nové Pace před sezonou na zkoušce. Zajímavostí utkání byl také start brankáře Radima Ottmara na hrotu novopackého útoku, kde si nepočínal vůbec špatně a prokázal tak svoji fotbalovou obojživelnost.⋌ (axe)

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/jcpaka-fotbaly-divize-priprava20110717.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže