I jičínský OFS nyní 'kope za fotbal'

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Úterý, 19. Červenec 2011 04:53

Mlázovice – V kulturním domě proběhlo při aktivu okresních fotbalových soutěží představení projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal. Projekt na podporu nejnižších fotbalových soutěží již úspěšně běží, ve 13 okresních fotbalových svazech se zapojilo 408 týmů.


Diskutovat (0) 19.7.2011 4:53

Ilustrační foto.

Autor: Deník/ Radek Halva

Díky nedávnému rozhodnutí Gambrinusu nabídnout projekt i místnímu OFS, vystoupili zástupci projektu Kopeme za fotbal v Jičíně s prezentací detailně popisující tuto ojedinělou aktivitu. Od nové sezony se proto do projektu mohou zapojit všechny kluby z Jičínska, hrající na okresní úrovni.
Gambrinus prostřednictvím svého projektu Kopeme za fotbal zprostředkovává klubům na té nejnižší úrovni jedinečné fotbalové zážitky. Projekt rozjel Gambrinus ve spolupráci s ČMFS v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy od nejnižší soutěže po okresní přebor dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky Gambrinus ligy. Vedle střetnutí s profesionály mohou také vyhrát trénink s koučem z Gambrinus ligy a mnoho dalších zajímavých cen.

Po přihlášení do projektu a splnění vstupních podmínek obdrží kluby z okresu Jičín kompletní sadu dresů od společnosti Nike. Nejaktivnější týmy a nejúspěšnější hráči v soutěži budou pravidelně zveřejňovány v médiích. Motivací pro fotbalové celky může být v nadcházející sezoně i možnost zahrát si proti mistrům Gambrinus ligy z Viktorie Plzeň nebo dalším týmům Gambrinus ligy. (jn)Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/i-jicinsky-ofs-nyni-kope-za-fotbal20110718.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže