Pohár putoval do sousední Ostroměře

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Úterý, 19. Červenec 2011 09:50

Všichni s napětím očekávali, jaké bude počasí. Vyplní se skutečně předpověď a vydrží alespoň jeden den bez deště? Od rána se na obloze ukazoval jeden mrak za druhým, ale díky celodennímu větru se déšť Chomuticím vyhnul.

Skutečný požitek

Účast byla sice menší než vloni, a tak pořadatelé turnaje upravili hrací systém jinak, než byli někteří ze stálých účastníků zvyklí. Kolem deváté hodiny se rozehrály první zápasy. Kopaná je to velmi strhující a pod vedením zkušených rozhodčích, kterým patří velké poděkování za jejich čas zde strávený, je to pro milovníky fotbalu skutečný požitek. Samozřejmě, že při hře dochází i k občasným slovním potyčkám, ale to už k hernímu zápalu patří. Je to takové okořenění hry.

Malý oddech hráčům zpříjemnily vystoupením aerobiku děvčata z Tělocvičné jednoty Sokola Ostroměř. Hráči si tak mohli alespoň trochu oddechnout a nabrat síly do dalších utkání.

Pomalu a jistě se den přehoupl do druhé poloviny a v tabulce se začínalo rozhodovat o finalistech. O pohárová umístění se svedly urputné boje, které nenechaly jednoho diváka klidným.

Odměnou pro nejlepší byly krásné poháry, šampaňské a soudky s pivem, které spolu se starostou obce Zdeňkem Rajmem předával předseda TJ Sokol Chomutice Miroslav Kloutvor mladší.

Podtrženo, sečteno

Konečné pořadí: 1. Texla Ostroměř, 2. Ranní Show Live (Jičín, Lázně Bělohrad), 3. „Suchý“ Třtěnice. Nejlepším kanonýrem s počtem 12 vstřelených branek byl vyhlášen Lukáš Čížek z družstva Ranní Show Live. Nejlepším brankářem byl díky vynikajícím zákrokům ve finále vyhlášen Martin Macháček, který tuto cenu získal již podruhé.

Po celý den tu byla připravena i zábava pro děti v podobě nafukovacího skákacího hradu, dětského pískoviště, skluzavky a houpaček. Kdo měl žízeň nebo hlad, mohl se posilnit jak alkoholickými, tak nealkoholickými nápoji a doplňovat pravidelně pitný režim, který se nesmí podcenit. K snědku tu bylo připraveno mnoho dobrot – párky, klobásy, vepřová kýta, hranolky, hamburgery a jiné.

Večer pak pokračoval v příjemném prostředí a skvělé zábavě. Ta se tu rozjela naplno a vydržela do ranních hodin. Pobavit se přišli hlavně mladí, kterých se tu sešlo skoro sedmdesát, což je pro pořadatele velkým úspěchem s ohledem na počasí.

Pořadatelé by chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat všem, kteří pomohli s přípravami tohoto turnaje. Dále pak také všem, kteří celý den strávený na turnaji, ale i po něm, zpříjemnili. (kl)

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/pohar-putoval-do-sousedni-ostromere20110719.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže