FOTBAL: Kvalitní soupeř prověřil nováčka

Milíčeves – Nováček I. B třídy je v plné přípravě a má za sebou první zápas.

Diskutovat (0) 20.7.2011 9:07

Ilustrační fotografie.

Autor: Ondřej Klein

V utkání proti pátému celku krajského přeboru měli trenér Zdeněk Fejfar a asistent Zdeněk Špicar k dispozici 22 hráčů, včetně dvou nových, kteří jsou v jednání. Takže každý poločas se hrál v jiném složení.

FC Milíčeves – SK Kratonohy 2:5 (0:4).

V prvním poločase se nedařilo domácí obraně, a tak přišlo nepříznivé skóre, protože zkušení a dobře hrající hosté každé zaváhání dokázali využít. Po změně stran milíčeveská obrana už nedala volný prostor útočníkům Kratonoh. Získané míče dobře rozehrávala, tím se zlepšila i činnost záložní řady a spolupráce s útočníky. Výsledkem byly dvě vstřelené branky, vítězství ve druhém poločase 2:1 a zkorigování výsledku. Utkání s kvalitním soupeřem přineslo pro trenéry i hráče ponaučení a poznání kladů i záporů.

Fakta – branky domácích: Lukáš Novotný, Tomáš Fejfar. Rozhodčí: Zdeněk Roman. Diváci: 60. (kb)