Fotbal chystá oslavy, přijede Menšíkova jedenáctka

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Pátek, 22. Červenec 2011 10:05

Příznivci, hráči a funkcionáři jsou jistě rádi, že fotbal v Kopidlně má v současné době stoupající úroveň. Počty diváků na jednotlivá utkání jasně dokazují, že místní fanoušky fotbal baví. „Bylo by tedy trestuhodné, kdybychom k takovému kulatému jubileu nepřipravili pro naše hráče i fanoušky zajímavý kulturní a sportovní program. Před dvěma lety jsme si vyzkoušeli dvoudenní akci k 75. výročí otevření fotbalového hřiště. Vzhledem k tomu, že se tento formát osvědčil, tak jsme k němu přistoupili i letos,“ říká Václav Šimůnek.

Oslavy se konají ve dnech 30. a 31. července na fotbalovém hřišti v Kopidlně. A co tedy v průběhu těchto dní uvidíte? V sobotu od 9.30 začíná turnaj přípravek. Nebylo jednoduché v tomto termínu sehnat soupeře, protože prázdniny jsou v plném proudu. Přesto se můžeme těšit na atraktivní soupeře.

Vedle domácího týmu z Kopidlna se představí AC Sparta Praha, Sokol Libáň a Sokol Jičíněves. Hned po obědě, od 13.00 program pokračuje utkáním dorostu Kopidlna proti velice kvalitnímu a zajímavému soupeři, hráčům FC Hradec Králové U17.

V posledním sportovním vystoupení soboty vystřídá dravé mládí zkušenost a rozvaha, protože své síly změří dva velcí rivalové - staré gardy Kopidlna a Rožďalovic. Pak již přijde na řadu relaxace hudbou a občerstvením a nakonec kolem 22. hodiny také ohňostroj.

V neděli oslavy pokračují po obědě. První tým mužů, složený z mladších ročníků již ve 13.00 nastupí proti nelehkému soupeři, týmu internacionálů Mladé Boleslavi. Potom bude připraven druhý tým mužů, tentokrát postavený ze starších a zkušenějších matadorů. Jejich utkání začne slavnostním výkopem v 16.00. Zajímavý soupeř, Menšíkova jedenáctka, přijede do Kopidlna až Moravy s opravdu bohatým programem.

(jp)

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/kopidlensky-fotbal-chysta-oslavy-prijede-mensikova.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže