Soupeř hosty nijak neprověřil

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Pátek, 22. Červenec 2011 18:24

Nová Paka - K druhému přípravnému utkání cestovali fotbalisté na hřiště účastníka krajského přeboru Libereckého kraje do Železného Brodu. Hostující tým prochází poměrně značnou personální obměnou, a tak se v modrobílém novopackém dresu objevilo další trio nových tváří.


Diskutovat (0) 22.7.2011 18:24

Ilustrační foto

Autor: DENÍK/Pavla Mrázková

FK ŽBS Železný Brod – 1. FK Nová Paka 0:7 (0:4). K nepříjemnému oslabení došlo na postu brankáře, když dva dny před utkáním byl zkušený Radim Ottmar povolán do prvoligového kádru FC Hradec Králové, kde se před startem Gambrinus ligy vlivem zranění (Lindr) a startu brankáře Tomáše Koubka na ME U-19 v Rumunsku dostali Královéhradečtí do situace, která si nominaci tohoto zkušeného borce vynutila.

Zatěžkávací zkouškou tak budou následující zápasy pro defenzivu Nové Paky bez své opory na brankové čáře. Domácí však v tomto utkání novopackou obranu nijak zvlášť neprověřili, a tak královéhradecký gólman Ondřej Volšík neměl možnost předvést svoje umění mezi brankovými tyčemi. V dobrém světle se vedle nových tváří předvedl i novopacký dorostenec Viktor Vavrinec, který svůj výkon na hrotu útoku okořenil i pěknou brankou.

V neděli 24. července již Novopačtí cestují k prvnímu soutěžnímu utkání sezony 2011 - 2012 do Ústí nad Orlicí, kde v rámci předkola pohárové Ondrášovky svedou souboj s místní Jiskrou.

(axe)Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/souper-hosty-nijak-neproveril20110721.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže