Turnov se s pohárem rozloučil

Jičínsko
Napsal uživatel Jičínský deník   
Úterý, 26. Červenec 2011 11:01

Z regionu se do něho kromě Nové Paky zapojil i Turnov. Ten se z Čelákovic vrátil s nepořízenou.

Union Čelákovice – FK Pěnčín–Turnov 2:1 (1:1). V rámci oslav 90. výročí založení fotbalového klubu v Čelákovicích se odehrálo střetnutí Turnova. Domácí, kteří hrají taktéž divizní soutěž, ale skupinu B, si připravili úvodní šanci, zbytek zápasu však byl vyrovnaný.

Domácí šli přesto do vedení, když se po chybě hostující obrany ve 20. minutě prosadil Souček. Zanedlouho bylo vyrovnáno po trefě Vavřicha. Šok pro hosty ale přišel hned v úvodu druhé půle. Stoper Horák takřka po třech minutách hry obdržel červenou kartu a musel jít pod sprchy.

„Domácí nás ale nepřehrávali. Měl jsem z toho takový pocit, že jsme byli lepší v deseti než v jedenácti. Bohužel jsme těsně před koncem inkasovali po rohovém kopu a bylo po zápase,“ řekl k utkání kouč Turnova Jan Broschinský.

Po středeční prohře 0:4 tak přišla další porážka. „Bohužel se potýkáme se zraněními a ještě nejsou doladěné všechny příchody. Proto jsme zatím závislí na hráčích, kteří nemají absolutně žádné zkušenosti z dospělého fotbalu. Dotažen je zatím pouze příchod Bretta a Benka, ostatní je v jednání,“ řekl dále hlavní trenér k vývoji v kádru.

Fakta – branky: 20. Souček, 86. Janda – 32. Vavřich. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (50. Horák). Diváci: 320. FKP Turnov: Metelka – D. Hurt, Brett, Horák, Havlín – Bělík (88. Korček), Benek, Koťátko, V. Hurt – Koubek (46. Ježek), Vavřich (88. Čermák).

Ćíst více http://jicinsky.denik.cz/fotbal_region/jcturnov-pohar-rozlouceni20110726.html

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže