Třebešský tým bude doma hájit pozici lídra

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Sobota, 17. Září 2011 14:17

Hradecký Votrok okresní přebor

Třebeš - Červeněves (Ne 16.30). Dosud neporažení domácí by chtěli pokračovat na vítězné vlně i proti jednomu z letošních překvapení z Červeněvse. Oba týmy dělí na špici tabulky jediný bod.

Myštěves - Lovčice (So 16.30). Souboj sousedů v tabulce. Jedná se o další zápas dvou celků, které se pohybují překvapivě vysoko (na 3. a 4. příčce).

Smiřice - Dohalice (So 16.30). Domácí by rádi odčinili vysokou porážku z minulého týdne. Povede se jim to v duelu s pátými Dohalicemi?

Albron III. třída

Černilov B - TJ Ohnišťany (Ne 16.30). Šlágr kola dvou týmů z „medailových“ pozic. Uhlídají domácí hostujícího kanonýra Pavla Šoltyse?

Slavia Hradec Králové B - Velichovky (Ne 16.30). Zajímavý souboj týmů z první poloviny tabulky. Při technickém pojetí hry obou mužstev by v Orlické Kotlně mohl být k vidění pohledný zápas.

Tipsport IV. třída A

Vysoká nad Labem B - Třebeš B (Ne 16.30). Sousedské derby mužstev, která by chtěla v letošním ročníku pomýšlet na příčky v horní polovině tabulky.

Jeníkovice - Třebechovice pod Orebem B (So 16.30). Další očekávané derby sousedů v tabulce. Mohlo by jít o zajímavou podívanou.

Tipsport IV. třída B

Roudnice B - Boharyně (Ne 16.30). Utkání regionálně blízkých týmů z horních pater tabulky. Který celek si bodově polepší?

Myštěves B - Libčany B (Ne 16.30). Hostům z Libčan poměrně dobře vyšel úvod soutěže, domácí budou hájit první příčku tabulky.

(ld)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže