Fotbalisté Třebše předvedli drtivý finiš

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Čtvrtek, 08. Září 2011 14:02

O víkendu se hrálo 4. kolo okresních fotbalových soutěží, proto přinášíme tradiční ohlédnutí.

Hradecký Votrok okresní přebor

Ve šlágru Kobylice vyhrály 1:0 v Červeněvsi. Zápas rozhodla 68. minuta, kdy hosté skórovali ze standardní situace z hranice vápna. Ani závěrečný nápor domácích již nic nezměnil. V dalším duelu tým Myštěvse zdolal 3:2 Dohalice. Z obou stran to bylo bojovné a tvrdě hrané utkání, šťastnější domácí vstřelili těsně před koncem rozhodující gól. Ve střetnutí Prasek – Smiřice (0:4) hosté na rozdíl od domácích proměnili šance.

Úvod zápasu Třebeš – Nepolisy (5:2) ovládli domácí a do 40. minuty vedli 2:0. Hostům se pak podařilo srovnat na 2:2, ale závěr opět patřil hráčům Třebše. Kunčické béčko si vítězství 1:0 nad rezervou Nového Hradce zasloužilo, ve druhé části korunovalo své úsilí jediným gólem. Stěžery do poločasu se štěstím držely s Lovčicemi krok a skóre bylo 1:1, pak si však hosté otevřeli střelnici (7:1).

Úterní dohrávka Kosičky – Chlumec B (1:3) hosty posunula na devátou příčku. Domácí se dvěma body na výhru čekají. Při zaváhání Červeněvse se na špici posunul desetibodový tandem Třebeš – Myštěves. O bod zpět následují Lovčice a Červeněves. Na opačném pólu je s bodem trio Nový Hradec B, Prasek a Stěžery.

Albron III. třída

Sendražice díky dvěma slepeným gólům v závěrečné čtvrthodině udolaly Urbanice. Libřice vysoko porazily v deseti hrající Kobylice B. Střelecké kopačky opět nazul Šoltys z Ohnišťan, pěti brankami přispěl k vítězství 7:3 na půdě Nového Bydžova C. Ve třetí minutě nastavení přišlo Nové Město o bod proti Malšově Lhotě. Kratonohy B těsně zdolaly Velichovky a Slavia B tříbrankovým rozdílem přehrála Skřivany. V souboji B týmů mezi Lhotou pod Libčany a Černilovem se zrodila remíza.

Tipsport IV. třída A

Jeníkovice přesvědčivě porazily Lokomotivu Hradec B a Dolany dvěma brankami zdolaly Cerekvici. Malšovice B přestřílely Neděliště a Třebeš B výrazným rozdílem zvítězila na půdě dohalického béčka.

Tipsport IV. třída B

Ani jednu branku neviděli diváci mezi v duelu Dobřenice – Starý Bydžov, stejně tak i v Myštěvsi, kde se B tým domácích rozešel smírně s převýšovskou zálohou. Boharyně doma porazila Syrovátku. Jediná branka rozhodla o výhře Lužce v Prasku nad tamní rezervou. Lovčice B podlehly Probluzi B a Roudnice B deklasovala Nepolisy B.

Kanonýři OFS

Hradecký Votrok OP: Javůrek (Myštěves) 5 branek, Petr (Červeněves), Tarantík (Smiřice) oba 4.
Albron III. třída: P. Šoltys (Ohnišťany) 11, Nykodým (Slavia B) 6, Valeš (Velichovky) 5.
Tipsport IV. třída A: Jílek (Vysoká B) 6, Pikola, Špás (oba Malšovice B) oba 5.
Tipsport IV. třída B: Čížek, Němec (oba Myštěves B), Hrubý (Prasek B), D. Klapka (Roudnice B), Lisa (Lovčice B) všichni 5.
 

Hradecký deník okresní přebor starší žáci: Pech (Stěžery), Seidl (Třebeš B) oba 5, Hlavatý, Wojcik (oba Červeněves) oba 4.
BD Group okresní přebor mladších žáků východ: Felbr (Dohalice), Jedlička (Stěžery), Sláma (Malš. Lhota) všichni 4.
BD Group okresní přebor mladších žáků západ: Kaliáš (Skřivany) 10, Chlad (Kosičky) 7, Vysuček (Skřivany) 6.

Hradecký Votrok okresní přebor - sestava 4. kolaGall (Kobylice)

Konhefr (Lovčice), Munzar (Třebeš), Tůma (Lovčice)

Zemek (Smiřice), Skalický (Kobylice), Zeman - 2 (Třebeš), Žižka (Lovčice)

Zapadlo (Smiřice), Štefan (Myštěves), R. Brzek (Kunčice B)

Albron III. třída - sestava 4. kolaVrabec (Slavia Hradec B)

Klicnar (Slavia Hradec B), F. Mádlo (Lhota p. L. B), P. Janeček Sendražice)

Šubjak (Sendražice), Filip (Kratonohy B), Ličman (Libřice), Vrba (Ohnišťany)

Filipi (Malšova Lhota), Hrubý - 2 (Černilov B), P. Šoltys - 3 (Ohnišťany)

(ld)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže