Koblížek: Nechtěli jsme opakovat hloupé chyby

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Úterý, 06. Září 2011 14:10

Fotbalový krajský přebor a I. A třída pokračovaly dalším kolem.

Krajský přebor

Slavia HK – L. Bělohrad 4:0

Milan Krempa, vedoucí mužstva Slavie: „Po celý průběh zápasu jsme měli hru pod kontrolou. Za disciplinovaný a zodpovědný výkon si naši hráči vítězství zasloužili. Škoda jen dalších nevyužitých šancí.“

Č. Skalice – N. Bydžov B 2:1

Jan Chasák, trenér Nového Bydžova B: „Své mužstvo musím pochválit za přístup a nasazení k tomuto utkání. Kluci sehráli se Skalicí vyrovnanou partii. Mladickou nerozvážností jsme zbytečně soupeři věnovali několik standardních situací, z nichž rozhodl.“

Nový HK – Rychnov n. K. 1:0

Vojtěch Dlabáček, trenér Nového Hradce: „Mužstvo podalo stejně kvalitní výkon jako před dvěma týdny v Broumově. Tehdy jsme ale dvakrát inkasovali ze dvou pokutových kopů a neodvezli si ani bod. Tentokrát k podobné situaci nedošlo. Kluci zápas s Rychnovem vydřeli, zahráli velmi dobře i po taktické stránce. Do našeho týmu dobře zapadl Michal Kotouček, který k nám přišel na hostování z Olympie.“

Olympia HK – Kratonohy 2:2

Zbyněk Dujsík, trenér Olympie: „První poločas jsme odehráli bez pohybu a patřičného důrazu. Zlepšení přišlo po změně stran. Hosty jsme jednoznačně přehrávali, vsítili dva góly, ale na tříbodový zisk to nestačilo. Řadu dalších jasných šancí jsme neproměnili. Remíza mě pochopitelně hodně mrzí, ale když neproměníme vyložené brankové příležitosti, nemůžeme vyhrávat.“

Karel Vítek, trenér Kratonoh: „Na domácí jsme nasadili ofenzivní taktiku s tím, že jsme je chtěli napadat při zakládání útoků. Taktika nám vycházela až do vyloučení Jirky Štěpánka, které bohužel přišlo velmi brzy. Ujali jsme se vedení po nacvičeném signálu, jenže jsme o něj přišli díky nedůslednosti v naší obraně. I v deseti hráčích jsme dokázali po chybě domácího brankáře znovu jít do vedení. Vzápětí jsme opět po nedůslednosti v obranné činnosti inkasovali. Obě mužstva si vytvořila dostatek příležitostí na to, aby strhla vítězství na svou stranu. S bodem jsme spokojeni.“

Libčany – Lhota p. L. 2:0

Miloš Koblížek, trenér Libčan: „Celý týden jsme se poctivě připravovali na toto derby. Nechtěli jsme opakovat hloupé chyby z Bydžova a to se nám podařilo. Před početnou návštěvou Lhota působila fotbalově, ovšem bez větší šance. Největší nebezpečí nám hrozilo ze standardek, ale až na malé výjimky jsme si s tím poradili na výbornou. Určitě nám pomohl rychlý gól po sehraném signálu. Poté jsme se nikam nehrnuli a trpělivě čekali na chyby soupeře, které se dostavily. Pojistku na výhru dal Jedlička z penalty. Chválím kluky, že derby odmakali, přesto bych vyzdvihl Rensu, který odehrál velký zápas. U hostí mě zaujal Friedl.“

Josef Petera, trenér Lhoty: „V sousedském derby jsme pokračovali v mizerných výkonech na hřištích soupeřů. Utkání rozhodla druhá minuta, kdy domácí Jedlička notně přifilmoval pád, asistent sudího nesmyslně zamával faul. Náš stoper, jenž měl hlídat Jelínka, se na něho vykašlal a bylo po zápase. Domácí se poté stáhli před vlastní vápno, spoléhali na brejky, přičemž jeden jim vyšel. Po faulu byl vyloučen náš brankář, kopala se penalta, a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou Libčan. Nutno dodat, že domácí hráli ve čtrnácti.“

I. A třída

Přepychy – Chlumec n. C. 1:0

Chlumec: P. Černohlávek – Zeman, J. Černohlávek (55. Rusín), Beneš – Doseděl (86. Chára), Krejsa, Vopátek (46. Kučera), D. Jelínek – J. Jelínek, R. Koliáš, Havránek.

Miroslav Švadlenka, trenér Chlumce: „Odehráli jsme smolné utkání. Tým odvedl výkon, za který si zasloužil alespoň bod. Budeme hledat způsob, jak se odlepit ze dna tabulky. Mužstvu věřím.“

Kunčice – Předměřice 3:2

Kunčice: Švehlík – Vincour, Jankaj, Kratochvíla – Charvát, Ráliš (46. R. Brzek) – Janata, Laštovička, Rychtera (71. Turek), Šulc (90. Kubišta) – Doležal. Předměřice: Pavliš – Vyleťal, Šmarda, Javůrek (75. Pekáč) – Hronek, Hlavatý (35. Voborník), Strakatý, Frank, Paizker (45. Ponikelský) – Šimerda (70. Plšek), Dlabáček.

Petr Hypius, trenér Kunčic: „Utkání mnoho fotbalové krásy nenabídlo. V naší hře je spousta nepřesností. Sami jsme udržovali soupeře v naději na bodový zisk. Po přestávce jsme měli rozhodnout a získat větší náskok. Vyložené šance jsme ale zahodili a soupeři nahráli na korigující branku. Když jsme zvýšili na 3:1, tak jsme v závěru opět zbytečně ztratili míč a zápas zdramatizovali.“

Josef Bouček, trenér Předměřic: „Hrajeme všechna utkání jako přes kopírák. V první části úvodní půle jsme nebezpečnější, ale bez efektu. Pak přijde školácká chyba v obraně, obdržíme branku a padne na nás deka. Když jsme mohli vyrovnat, tak nás vychytal brankář domácích a opět z brejku po naší chybě jsme inkasovali. Po této brance se hrál oboustranně huráfotbal, kdy mohli domácí rozhodnout. Nám se podařilo ještě utkání zdramatizovat, ale na vyrovnání to nestačilo. Kunčice zvítězily zaslouženě. Někteří naši mladí hráči by si měli uvědomit, že když jsou na placu, tak už netrsají na diskotéce a měli by k utkáním přistupovat zodpovědněji.“

Kostelec n. O. – Roudnice 4:1

Roudnice: Zasadil – Jakub Krejcar, Mikan, Samšeňák (46. Schmidt) – Koblížek, Hůlka, Vlasák, T. Krejcar (46. Vlnas) – Kmoníček, V. Bednář (65. Koudelka), Jan Krejcar (76. Špaček).

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Domácí se prezentovali velice tvrdou hrou, především Aleš Hůlka by mohl vyprávět. Přesto jsem s výkonem svých svěřenců moc spokojený nebyl. První gól jsme inkasovali ze standardky a v poslední minutě první půle Mikan zatáhl za záchrannou brzdu a musel předčasně pod sprchy. Paradoxně jsme ale v oslabení byli po přestávce lepší a domácí prakticky k ničemu nepustili. V 50. minutě snížil Koblížek a je škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat. V závěru nám již docházely síly a Kostelec v poslední desetiminutovce dvakrát skóroval. Kromě porážky mě mrzí, že rozhodčí byl k domácím hráčům až příliš benevolentní.“

Černilov – Doudleby n. O. 3:1

Černilov: Klofanda – Zumr, Urban, Hrubý, Schwarzer (72. Hlína) – Šrámek, Hušek, Placák, Kaplan – Linhart (54. Petrásek), Ježek (85. Maléř).

Petr Benák, asistent trenéra Černilova: „První poločas byl z naší strany velice dobrý. Soupeř se sice zásluhou Sršně ujal vedení, ale během následujících sedmnácti minut se nám podařilo vstřelit tři pěkné branky. Po přestávce jsme kontrolovali hru, soupeře k ničemu nepustili a docílili prvního vítězství v soutěži.“

Vrchlabí – Třebechovice 3:1

Třebechovice: Rolejček – Vik, M. Horák, Lukášek, A. Horák – Bíl (46. Domek), Lochman, Hruška (75. Zachariáš), Václavek – Tomin (77. Zikl), M. Vích (46. Filip).

Miroslav Horák, předseda SK Třebechovice: „Domácí byli po celý první poločas lepší. Naše defenziva dlouho odolávala, ale celá hra se sesypala v závěru poločasu, kdy jsme během čtyř minut třikrát inkasovali. Druhá půle již byla vyrovnaná, avšak domácí hráli jen to, co potřebovali.“

(js, pt)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže