Javůrek touží po postupu do I. B třídy

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník
Neděle, 04. Září 2011 07:15

V novém soutěžním ročníku okresního přeboru jste dalším, komu se podařilo vstřelit tři branky. Kdy a kolik branek jste nejvíce vsítil v jednom utkání?
Na tuto otázku se mi těžce odpovídá. V juniorských soutěžích jsem střílel hodně branek. Nejlepší vzpomínky mám na dorosteneckou extraligu, kdy jsem za FC Hradec Králové vsítil Jihlavě rovněž hattrick.

Vaše góly znamenaly ve druhém poločase otočení skóre z 1:0 na 1:3. Jak padly? Byly nejdůležitější ve vaší dosavadní kariéře?
Za stavu 1:0 byl ve vápně v 70. minutě faulován Tomáš Němec, následoval pokutový kop, který jsem s přehledem proměnil. O dvě minuty později Němec poslal jedovatou střelu z velkého vápna, brankář pouze vyrazil míč před sebe a já měl jednoduchou úlohu. V 81. minutě mi znovu Němec přenechal balon, který jsem podél gólmana zavěsil na zadní tyč. Tím jsem dovršil hattrick. V této sezoně to byly zatím moje nejdůležitější góly.

Jaké jsou vaše fotbalové cíle?
Rád bych postoupil s Myštěvsí do I. B třídy a stále se zdokonaloval.

Kam byste čtenáře pozval na fotbal o tomto víkendu?
Určitě na domácí zápas s Dohalicemi (odehráno v sobotu), které jsou mým bývalým týmem. Myslím, že pro diváky je to atraktivní zápas. Touto cestou je zvu, aby přišli v hojném počtu.