Vybírá se soupeř pro populární Slavoj Houslice

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Pondělí, 05. Září 2011 11:18

Příležitost zahrát si proti hvězdám z Okresního přeboru v právě připravovaném filmu podle úspěšného seriálu mají všechny fotbalové týmy od okresního přeboru až po nejnižší soutěže v celé České republice.

Na Královéhradecku se jedná o mužstva hrající tyto soutěže: Hradecký Votrok okresní přebor, Albron III. třída, Tipsport IV. třída skupina A, Tipsport IV. třída skupina B.

Stačí k tomu jediné: na Facebooku získat pro svůj klub co nejvíce fanoušků. Tým, který dokáže sehnat nejvyšší počet ze všech, nastoupí proti Slavoji Houslice.

Jednoduše. Na speciální facebookové aplikaci má každý klub od okresního přeboru níž vytvořen svůj profil. Do 16. září letošního roku mohou všechny týmy zapojit do „hlasování“ své přátele, kamarády, kolegy, příbuzné, bývalé spoluhráče, fanoušky a vůbec kohokoli, kdo jim chce vyjádřit podporu a umožnit jim prožít mimořádný den se Slavojem Houslice ve filmu Okresní přebor.

Příležitost zahrát si fotbal s Jirkou Luňákem nebo Jardou Kuželem se rozhodně neobjeví každý den.

Neváhejte a pomozte svému týmu ke slávě! Vítězný klub se ve filmu zároveň ještě více zviditelní.

Fanoušci se mohou přihlásit ke svému klubu na odkazu apps.facebook.com/kopemezafotbal/[1].

Usilovat o roli sparingpartnera mužstva Slavoj Houslice v chystaném filmu Okresní přebor mohou nejen kluby zapojené do projektu Gambrinusu Kopeme za fotbal, ale i ostatní. Tak neváhejte a podpořte svůj tým.

References

  1. ^ apps.facebook.com/kopemezafotbal/ (apps.facebook.com)
 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže