ANKETA: Spokojenost prý bude i s plichtou

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Sobota, 03. Září 2011 14:31
1. Jak by se měl prezentovat ve Skotsku český národní fotbalový tým v kvalifikačním utkání o postup na ME?2. Měl by nastoupit exhradecký fotbalista Václav Pilař?3. Váš tip na výsledek? 


ANKETA: Spokojenost prý bude i s plichtou
RICHARD JUKL, generální ředitel FC Hradec Králové:

1. Jedna věc je, jakou hrou by se měl náš celek prezentovat, a druhá věc, na jakou momentálně má. Na skotský fotbal se nám v minulosti dařilo. Musíme mít zabezpečenou obranu, ale nesmíme se bát hrát dopředu. Skotové nemají extra mužstvo, ale vzhledem k našemu rozpoložení mám z utkání velké obavy.

2. Srdíčko mi říká, že ano. Ale český tým je víceméně ustálený, delší dobu hraje v podobném složení, a Vašek při generálce v Norsku nedostal šanci. Nyní by ji dostat mohl, ale rozhodně nečekejme, že to bude on, kdo mužstvo potáhne.

3. Věřím ve výsledek, který nás vážně udrží ve hře o postup, ale znovu opakuji: Bude to hrozně těžké.


ANKETA: Spokojenost prý bude i s plichtou
MARTIN SVĚDÍK, trenér FK Pardubice:

1. Celkový projev mužstva se musí zlepšit. To se týká i nasazení a vůle po vítězství. Skotové na nás vyrukují s tvrdou agresivní hrou, nedají nám žádný prostor. Musíme dobře držet míč, kombinovat, což lze jen za předpokladu, že se budeme prezentovat kvalitou.

2. Měli by hrát hráči, kteří mají aktuální formu ve svých klubech a pravidelně nastupují. To Vašek splňuje. Je pravděpodobné, že by šanci dostat měl. Je to však na Bílkovi.

3. Netipuji, ale pro celý český fotbal si přeji vítězství.


ANKETA: Spokojenost prý bude i s plichtou
BOHUSLAV PILNÝ, bývalý ligový hráč Hradce a Liberce, nyní trenér SK Převýšov, který ve středu vyřadil v Ondrášovka Cupu Slavii Praha:

1. Myslet jen na defenzivu a spoléhat na to, že uhrajeme bezbrankovou remízu, by byla sebevražda. Oproti posledním zápasům je třeba zlepšit výkon směrem dopředu.

2. Otázkou je, co by to s Vaškem udělalo, protože s velkými zápasy na reprezentační úrovni nemá zkušenosti. Sice výborně zvládl zápasy v kvalifikaci o Ligu mistrů, tohle je ještě o level výše. Viděl bych to na jeho příchod v průběhu zápasu. Samozřejmě bude záležet na jeho vývoji.

3. Přeji si, abychom ve Skotsku vyhráli, ale spíš to vidím na 1:1.

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže