Pro Slavii to smrdělo debaklem, tvrdí Knobloch

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník
Pátek, 02. Září 2011 11:24

Kdyby se ve středečním utkání 3. kola Ondrášovka Cupu mezi Převýšovem a Slavií Praha měřily naběhané kilometry, určitě by figuroval na předních příčkách. Pohyb a domácí fotbalista Jan Knobloch, to jde bezpochyby dohromady.

Přestože v prvním poločase hbitý záložník tolik nebyl vidět, po změně stran se rozehrál k velkému výkonu. Odměnou mu byla krásná přihrávka na třetí gól spoluhráči Ivu Svobodovi.

„Zaběhal jsem si, ale čekal jsem, že to bude ještě ve větším tempu,“ přiznal Knobloch po utkání a doplnil: „Slávisté hráli hezký fotbal pouze po vápno. My jsme naopak byli mnohem nebezpečnější směrem do vápna a díky tomu jsme vyhráli 3:0.“

Jak jste si užil zápas?
Bylo to fantastické. Přišlo hodně lidí. Prostě paráda.

Zaběhal jste si?
Zaběhal jsem si dobře, ale čekal jsem, že to bude ještě horší, ve větším tempu. Nebylo to zase takové tempo, jaké jsem myslel. Přežili jsme prvních patnáct minut, kdy jsme mohli dostat góly. Poté už se hrál vyrovnaný zápas.

Byl tedy úvod utkání bez inkasované branky základem k úspěšnému výsledku?
Přesně tak.

O výsledku 3:0 jste zřejmě ani nesnili, viďte?
Pro soupeře je to sice dost, ale domnívám se, že to odpovídalo průběhu zápasu. Slávisté hráli hezký fotbal pouze po vápno. My jsme naopak byli mnohem nebezpečnější směrem do vápna a díky tomu jsme vyhráli 3:0.

Při troše štěstí jste mohli přidat i další góly.
Pro Slavii to už smrdělo debaklem, ale pro ně asi zaplaťpánbůh, že to skončilo jenom porážkou o tři branky. (zasměje se)