Třebeš si vyšlápla na druhý tým loňska

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Čtvrtek, 25. Srpen 2011 10:30

Zápasy druhého kola pokračovaly mistrovské soutěže dospělých Okresního fotbalového svazu Hradec Králové.

V Hradecký Votrok okresním přeboru se zatím daří týmům, které loni měly problémy se záchranou. Červeněves přehrála nováčka z Lovčic, tým Myštěvsi zdolal Prasek a vyhrály i Dohalice ve Stěžerách.

Jediná branka rozhodla o vítězství Nepolis nad Novým Hradcem B. Přestřelku B mužstev vyhrály Kunčice nad Chlumcem. Největší překvapení se však událo v Třebši, kde domácí smetli největšího aspiranta na postup Kobylice. Vysoko zvítězili i díky Tarantíkově hattricku Smiřice v Kosičkách.

V Albron III. třídě nazul střelecké kopačky Pavel Šoltys, když čtyřmi brankami zajistil výhru Ohnišťan v Novém Městě. Ani dvakrát vedení v utkání nepomohla Libřicím, tři body nakonec získala Malšova Lhota.

Kobylice B třemi brankami ve druhé půli dokázaly otočit skóre v Sendražicích. Ve dvou utkáních o vítězi rozhodla jediná branka. Šťastnější byly Urbanice proti Velichovkám a Lhota pod Libčany B na půdě Nového Bydžova C, který v Chudonicích prohrál podruhé za sebou 0:1.

Rozdílné výsledky mají naopak oba postoupivší nováčci. Zatímco Slavia Hradec B vyřídila béčko Černilova, Kratonohy B doma jediným gólem podlehly Skřivanům.

V Tipsport IV. třídě A se dělily body za bezbrankovou remízu v Jeníkovicích, kde hostovaly Dolany. Ostatní výsledky byly velmi divoké. Přestřelka v Třebši, kde hrály Neděliště, skončila 4:4. Malšovice B nadělily Hořiněvsi osmičku a Vysoká B přestřílela Cerekvici.

V Tipsport IV. třídě B rezerva Libčan jedinou brankou šťastně zvítězila v Boharyni a Dobřenice nadělily Probluzi B „búra“. V derby porazilo béčko Roudnice před 200 diváky Syrovátku. Myšteves B vysoko přehrála béčko Prasku a v Lovčicích remizovalo domácí béčko s Lužcem.

Události víkendu

Určitě se nečekaly ve III. třídě výhry Kobylic B v Sendražicích, Malšovy Lhoty v Libřicích či Skřivan v Kratonohách. Ve IV. třídě B pak tři body nečekaně ztratila Boharyně s béčkem Libčan a Nepolisy B obraly o všechny body Starý Bydžov.

Střelecky se prosadilo hned několik hráčů: čtyři branky vsítili Šoltys (Ohnišťany), Jílek (Vysoká B) a Čížek (Myštěves B), hattrick zaznamenali Tarantík (Smiřice), Nykodým (Slavia Hradec B), Špás, Pikola (oba Malšovice B) a Šenk (Lužec).

Hráč víkendu

Pavel Šoltys - kanonýr Ohnišťan opět nazul střelecké kopačky, vstřelil čtyři góly a znovu to poznalo Nové Město nad Cidlinou.

Překvapení ve šlágru víkendu

Rozhodně se nečekala vysoká výhra Třebše nad druhým týmem loňského ročníku Kobylicemi v poměru 5:1. Utkání sledovalo 160 diváků.

Návštěva víkendu

200 diváků - na derby IV. třídy B do Roudnice přišla na duel se Syrovátkou dobrá návštěva.

V závěru se ještě vracíme k sestavám 1. kola dvou nejvyšších okresních soutěží dospělých - Hradecký Votrok okresní přebor: Sedláček (Nový Hradec Králové B) – Matěj Gazdík (Dohalice), Matějček (Smiřice), A. Petr (Červeněves) – P. Vítek (Kunčice B), Jakub Pešl (Stěžery), Dvořák (Dohalice), Vlkanova (Třebeš) – Chára (Lovčice), Smadiš (Kosičky), Drobný (Červeněves). Albron III. třída: Kotland (Malšova Lhota) – D. Moder (Malšova Lhota), Reich (Libřice), Fejgl (Kratonohy B) – Valeš (Velichovky), Kopáč (Ohnišťany), Záruba (Slavia Hradec Králové B), Kundrt (Černilov B) – M. Satranský (Sendražice), Schubert (Skřivany), Nykodým (Slavia Hradec Králové B).

Hradecký Votrok okresní přebor - sestava 2. kola:Marko (Nepolisy)

Hladík (Myštěves), A. Petr - 2 (Červeněves), Kulhánek (Dohalice)

Zbořil (Třebeš), Čížek (Smiřice), Zeman (Třebeš), D. Brzek (Kunčice B)

Hornych (Kunčice B), T. Hanuš (Nepolisy), Tarantík (Smiřice)

Albron III. třída - sestava 2. kola:Kněžourek (Skřivany)

Tichý (Skřivany), Havelka (Malšova Lhota), Kleňhar (Ohnišťany)

Veverka (Lhota p. L. B), Wolf (Kobylice B), Hák (Urbanice), Horák (Slavia Hradec B)

Průcha (Kobylice B), Nykodým - 2 (Slavia Hradec B), P. Šoltys (Ohnišťany)

(ld)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže