Napsal uživatel Hradecký deník
Pondělí, 22. Srpen 2011 13:11

Divize C

Hradec Králové B - Trutnov 1:1

Hrál se otevřený fotbal a o rušné okamžiky nebyla nouze. Ve 12. min. se po střele Hofmana vyznamenal Šťastný. Na druhé straně se ve slibné pozici ocitl Makovský, ale Ottmar včasným vyběhnutím nebezpečí zažehnal. Do přestávky ještě neuspěli domácí Petřík s Dvořákem a hostující Mařas.
Úvod druhé půle vyšel Trutnovu, v 50. min. po rohu Kamitze a následné skrumáži se prosadil Makovský, jenž dotlačil míč do branky – 0:1.
Poté získali „votroci“ územní převahu, ale v rozhodujících chvílích jim chyběla přesná finální přihrávka. Hosté hrozili z brejků. Vyrovnání přišlo v 90. min., kdy po rohu střílel ve skrumáži Veselka a míč šikovně tečoval Korba – 1:1.
Fakta – branky: 90. Korba – 50. Makovský. Rozhodčí: Martínek (Jablonec nad Jizerou). ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. FC Hradec Králové B: Ottmar – Vlček, Novák, Kábrt, Malý – Krolop (62. Doležal), Dvořák, Veselka, Kopáč (55. Tichý) – Petřík (55. Korba), Hofman. FK Trutnov: Šťastný – Makovský, Kejzlar, Kozák (67. Hlava), Syrovátka – Přívratský, Marks, Musil, Mařas (90. Martínek) – Kamitz, Holubec (50. Hruška).

Nová Paka - Turnov 1:1

Úvod zápasu byl oboustranně neurovnaný s množstvím osobních soubojů a nepřesných přihrávek. Lépe se z této letargie dostávali domácí. Jejich nejpovedenější akcí byla situace v 22. minutě, kdy Bažík dostal ideální přihrávku do křídelního prostoru, odkud servíroval míč na nabíhajícího Petra Kulhánka před branku soupeře a ten jej mazácky poslal do turnovské sítě – 1:0.
Ve 35. minutě turnovský trenér Jan Broschinský měl při střídání šťastnou ruku, když poslal na hřiště za Horáka Michala Kulhánka, bratra novopackého střelce branky. Novic na hřišti pobyl šest minut a napodobil svého sourozence – 1:1. Remíza je asi podle průběhu zápasu spravedlivá.
Fakta – branky: 21. Petr Kulhánek – 41. Michal Kulhánek. Rozhodčí: Myška (Libice nad Cidlinou). ŽK: 1:3. Diváci: 300. Poločas: 1:1. 1. FK Nová Paka: Kanaval – Mačí, Ptáček, Kazda, Vích – Jisl (56. Povr), Rozsévač, Brož (67. Vavrinec), Urbanec – Kulhánek, Bažík (84. Fišar).

Nový Bydžov - Dvůr Králové 1:1

Bydžovští fotbalisté se v krajském derby potýkali s absencí trojice středopolařů – Věcheta, Blažeje a Krejčího. Úvod zápasu jim ale vyšel skvěle, když se už v 6. minutě ujali vedení; Ševčík po excelentní kombinaci s Tomešem trefil horní roh Kobosovy branky. Dvorští vyrovnali v 21. minutě, kdy na rohový kop Kilevníka vyskočil nejvýše Rejl a hlavou překonal gólmana Cejnara. V prvním poločase měli ještě velké šance hostující Čech a Kilevník, ale neuspěli.
Po změně stran byla aktivita na kopačkách domácích, kteří soupeře fyzicky přehrávali, ale také oni byli s koncovkou na štíru. V závěru nevyužili tři příležitosti. Vzhledem k průběhu obou poločasů je remíza spravedlivá.
Fakta – branky: 6. Ševčík – 21. Rejl. Rozhodčí: Kembický (Hlinsko). ŽK: 4:3. Diváci: 310. Poločas: 1:1. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Žalman, Pavlásek, Novák (85. Dudla) – Vaněk (51. Langr), Šorm, Tlustý (80. Valenta), Tomeš – Ševčík, Bastin. TJ Dvůr Králové: Kobos – Rejl, Kruliš, Ježek, Volf – Kilevník, Holub, Gorol, Diviš (75. Fejk) – Čech (90. Čenovský), Samler (85. Podolník).

Pardubice B - Náchod 2:1

Branky padaly až po změně stran. Nejdříve se po rohu dostal míč k Hubičkovi, který nezaváhal. Dorážku umístil přesně také domácí Klátil. Obrat dokonal Javůrek II.
Fakta – branky: 60. Klátil, 66. Javůrek II – 56. Hubička. Rozhodčí: Haltuf (Praha). Bez karet. Diváci: 160. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: L. Zavřel – Buriánek, Kopřiva, Baldrych, Javůrek II – Růžička (49. Klátil), Kudrna, Šejvl, Jarosz (88. Novotný) – Sklenář, Vágner (71. Konvalina). FK Náchod: Baláž – O. Nejman, Škoda (75. Šťavík), Hubka, Gross – Simon, Vít, Srkal, Petr – Malý (61. Sedláček), Hubička. ⋌(zz)

Polepy - Převýšov 4:0

Podle výsledku to vypadá na jasný zápas, ovšem nebylo tomu tak. Hosté měli častěji míč na svých kopačkách, jenže Polepy byly tentokrát nesmírně produktivní.
Fakta – branky: 19. a 79. Javorek, 38. a 73. Kmoch. Rozhodčí: Kříž (Plzeň). ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0. TJ Polepy: Procházka – Kalivoda, Suchánek, Murárik, S. Kodr – O. Kodr, Müller, Paták, Kmoch, Javorek – Vojtíšek (46. Jarkuliš). SK Převýšov: R. Petr – Motyčka, B. Franc, Černý, Hruška – Kraus (57. Jarkovský), Voženílek, Breda, Knobloch (75. Novák) – Svoboda, Semelka (13. Dvořák).

Admira Praha - Ústí nad Orlicí 1:2

Po faulu na Faltu rozehrál v 68. minutě přímý kop Vaňous tak, že si Michal srazil míč do sítě. V 73. minutě se vydařil Ústí protiútok a Vaňous se nemýlil. V 81. minutě snížil na konečných 1:2, po přísně nařízené penaltě, Kokoška.
Fakta – branky: 81. Kokoška (pen) – 68. a 73. Vaňous. Rozhodčí: Dujsík (Opatovice n. L.). ŽK: 3:2. Diváci: 180. Poločas: 0:0. Jiskra Ústí n. O.: Neoral – Roupec, Felgr, David, Tomášek – Vaňous, Falta (75. Kaláb), Roušar, Felcman (60. Kukla) – Pászto (90. Chasák), Knápek.

Další výsledky: Jablonec B - Kolín 0:4 (0:1), Velim – Mšeno 3:1 (0:1).

 1. Polepy  2 2 0 0 7:1  6
 2. Kolín  2 2 0 0 6:0  6
 3. Velim  2 2 0 0 4:1  6
 4. Ústí nad Orlicí  2 2 0 0 4:2  6
 5. Dvůr Králové  2 1 1 0 6:2  4
 6. Nová Paka  2 1 1 0 2:1  4
 7. Jablonec B  2 1 0 1 3:5  3