FOTBAL: I. A třída

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Středa, 10. Srpen 2011 14:20

SK Přepychy

Miroslav Pavel, asistent trenéra: „Chtěli bychom v I. A třídě hrát obstojně a pohybovat se v první části tabulky. Musíme se vyvarovat toho, abychom se nezamotali do hry o záchranu. Hráčský kádr je kvalitní. Myslím si, že jsme dobře posílili. Jestliže bude dobrá účast na trénincích a vyhnou se nám zranění, tak naše vyhlídky nemusí být vůbec špatné.“

Soupiska – brankáři:
Krunčík, Chudý. Obránci: Žid, Kollár, Kupka, Gois, Čtvrtečka, Vl. Jelen, Štěpánek, Truhlář. Záložníci: Rejzek, Šmída, L. Sedlák, M. Sedlák, Mucha, Boukal, J. Jelen, Reichl. Útočníci: Kárník, Prát, Merganc, Kovaříček. Trenér: Václav Zima.

SK Bystřian Kunčice

Petr Hypius, trenér: „Chceme hrát pohledný fotbal a umístit se v horní polovině tabulky. Jsme si vědomi toho, že to budeme mít těžké, jelikož se na nás každý bude chtít vytáhnout. V létě jsme kvalitně posílili, do týmu přišli Rychtera, Vincour, Janata a brankář Švehlík. Ještě bychom rádi dotáhli příchod Ráliše.“

Soupiska – brankáři: O. Vítek, Šanda, Švehlík. Obránci: Charvát, Jankaj, Kubišta, Pechar, Turek, Vincour. Záložníci: Janata, Kratochvíla, Laštovička, Novák, M. Šulc. Útočníci: D. Brzek, R. Brzek, Doležal, Hornych, Rychtera.

Velešov Doudleby n. O.

Stanislav Procházka, trenér: „Bohužel, po sestupu došlo k hromadnému úprku hráčů V současné situaci musejí hráči sbírat zkušenosti, které by mohli zúročit v jarní části soutěže. Cílem je zachránit pro Doudleby tuto soutěž .“

Soupiska – brankáři: Morong, Hudousek. Obránci: Bulavcjak, Chára, Matěj Mazura, Říčař. Záložníci: Marek Mazura, Šimerda, Luboš Hojný, Matěj Kráčmer, Kopsa. Útočníci: Scholze, Sršeň.

TJ Červený Kostelec

Karel Havlíček, trenér: „Atakovat horní příčky jako loňskou sezonu.“
Soupiska – brankáři: Macek, Nyklíček. Obránci: Bárta, Liška, Škoda, Vejman, Havlíček. Záložníci: Kovačík, Hypius, Vlček, Fišer, Hála, Vejrek. Útočníci: Janko, Trudič, Scholz.

Jiskra Hořice

Radek Palm, trenér: „Do nové sezony jdeme prakticky se stejným kádrem, stále chceme stavět na mladých, domácích hráčích. Cílem budou určitě vrchní patra tabulky. Je stále co zlepšovat a začít bychom měli s napravením střelecké bilance. To nám dělá značné problémy. Věřím, že nám bude přát štěstí a zranění se nám budou vyhýbat.“

Soupiska – brankáři: Žižka. Obránci: Kočí, Rychtera, Ruml, Rubeš, V. Kulhánek, Lacina, Stuchlík. Záložníci: Nečesaný, D. Michálek, Palm, Vávra Pour, Kramule, Trejbal. Útočníci: L. Michálek, Nálevka, Hudek.

SK Třebechovice p. O.

Miroslav Horák, předseda klubu: „Z dorostu jsme tým doplnili o čtyři hráče. Dále přišel z Týniště brankář Rolejček. Některé přestupy jsou ještě v jednání, ale chceme se pokusit do týmu především zapracovat vlastní odchovance. Cílem je klidný střed tabulky.“

Soupiska – brankáři: Rolejček, Szöke. Obránci: Vik, M. Horák, Hruška, Krejčí, Zikl. Záložníci: Kyral, Zachariáš, Schüler, Lochman, Bíl, Václavek, Lukášek, Tomin. Útočníci: A. Horák, Vích, Filip, Domek. Trenér: Jan Rolko.

Sokol Roudnice

Vladislav Koudelka, trenér: „Jak už jsem několikrát řekl, fotbal se hraje pro diváky a ti chtějí vidět co nejvíce branek. Chceme tedy praktikovat ofenzivní hru a pohybovat se v horní polovině tabulky. Novými tvářemi v mužstvu jsou Hůlka s Hanouskem.“

Soupiska – brankáři: Žák, Zasadil. Obránci: Mikan, Rajnoch, J. Špaček, Samšeňák, V. Špaček, Novotný, Jakub Krejcar, D. Klapka, D. Mrštík. Záložníci: Schmidt, Vlasák, T. Krejcar, A. Hůlka, Jakub Koblížek, Vlnas, Hanousek. Útočníci: V. Bednář, Kmoníček, Jan Krejcar, M. Koudelka, Pajgrt.

Jiskra Jaroměř

Jiří Lebedinský, předseda oddílu: „Především se chceme vyhnout sestupovým starostem, které jsme měli v loňské sezoně. Rovněž přilákat fanoušky na náš stadion v Růžovce, a do týmu postupně zapracovávat naše odchovance.“

Soupiska – brankáři: Schejbal, Kejzlar. Obránci: Svoboda, Huňák, Hořínek, Hrobský, Rejchrt, Vokál. Záložníci: Michálek, Kašajík, Ruprich, Böhm, Kučera, Rejfek. Útočníci: Škoda, Horák, Vít. Trenér: Jaroslav Míchal.

FC Vrchlabí

Kraus Pavel, kapitán: „Myslím si, že máme mladé perspektivní mužstvo dobře doplněne zkušenými hráči. Proto pomýšlíme na horní polovinu tabulky. Z kádru odešli na hostování Šulc, Janda, Plecháč a Sommer ukončil kariéru. Naopak přišli Lev a Jiřička, kteří se jeví velice dobře. Doufám, že budeme předvádět kvalitní výkony a nalákáme co nejvíce fanoušku fotbalu.“

Soupiska – brankáři: M. Šulc. Obránci: Pleva, Kolář, Vondráček, Mejsnar, Lev, Fink, Burger. Záložníci: O. Kraus, Pokorný, Jiřička, Gier, Panýr. Útočníci: Vejnar, Nejedlý, P. Kraus.

FK Černilov

Jaroslav Pokrupa, předseda klubu: „Pro podzim máme cíle sportovní i mimosportovní. Chtěli bychom konsolidovat kádr pro další sezony, do týmu zapojit odchovance z dorostu a béčka. Výsledkově se chceme pohybovat ve středu tabulky, vyhnout se záchranářským problémům, fotbalem bavit sebe i fanoušky. Rádi bychom zlepšili spolupráci se sponzory, vybavení hřiště a zázemí pro fanoušky. Hostování u nás ukončili Zemek ze Smiřic, Dvořák z Hořic. Michalička je na zkoušce v Myštěvsi. Na hostování přišli Klofanda s Urbanem z Doudleb, Placák z Rychnova a Ježek z Olympie. Novák s Janem Hrubým se vrátili z hostování v Týništi, z Libřic se vrátil Šlór. Z dorostu byli přeřazeni Štěnička, Filip a Čapek. K mužstvu přišel trenér Pavel Holbík.“

Soupiska – brankáři: Klofanda, Šlór. Obránci: Zumr, Urban, V. Hrubý, Schwarzer, J. Hrubý, Čapek, Šrámek. Záložníci: Placák, Hušek, Štěnička, Petrásek, Novák. Útočníci: Ježek, Štěpánek, Filip. Trenér: Pavel Holbík.

FC Kostelec n. O.

Ernest Seifert, trenér: „Chceme se umístit v první polovině tabulky, což bude velmi náročné hlavně proto, že několik hráčů z různých důvodů neabsolvovalo ani krátkou přípravu.“

Soupiska – brankáři: Šebesta, Matoušek, Poledno. Obránci: Polák, T. Kozel. Málek, Růžička, Hodač, Chchola, Mitana. Záložníci: L. Šrámek, J. Šrámek, Mlynář, Řehák, Tichý, Kvasnička, M. Kozel, Rada. Útočníci: Karnas, Nepl, Bolehovský, Švandrlík.

TJ Slavoj Předměřice

Josef Bouček, trenér: „Cíl pro sezonu je jednoznačný: vyvarovat se boji o záchranu a pokusit se hrát v klidném středu tabulky. Máme velice mladé mužstvo, které ve vyšší soutěži bude spíše sbírat zkušenosti. Do mužstva přišel Plšek, v jednání jsou ještě dva hráči.“

Soupiska – brankáři: Pavliš, Jaška, Kotlan. Obránci: Frank, Vyleťal, Hronek, Ponikelský, Voborník. Záložníci: Hlavatý, Šmarda, Plšek, Magyar, Jaroš, Bareš, Pultar, Paizker. Útočníci: Pekáč, Strakatý, Dlabáček.

FK Chlumec n. C.

Ladislav Heger, vedoucí mužstva: „Do této soutěže se vracíme po ročním působení v I. B třídě. Chtěli bychom se co nejdříve dostat do klidného pásma a předvádět takový fotbal, který se bude líbit našim věrným příznivcům. Z hostování v Kunčicích se vrátil Radan Koliáš. Dále přišli na hostování Havránek z Kolína a Zeman z Kunčic. Matoušek u nás naopak ukončil hostování.“

Soupiska – brankáři:
Petr Černohlávek, Jakub Koliáš. Obránci: Beneš, Kopecký, J. Černohlávek, Zeman, V. Rusín, Drahorád. Záložníci: Vopátek, J. Kučera, D. Jelínek, Miške, Doseděl, Janda, Myška. Útočníci: R. Koliáš, J. Jelínek, Hanuš, Sedláček, Havránek, M. Kučera, Bráborec, Hermann. Trenér: Miroslav Švadlenka.

TJ Start ZD Ohnišov

Jiří Klemenc, trenér: „Jako nováček se chceme pohybovat v klidném středu tabulky. Budeme se snažit předvádět pohledný fotbal, na který by se dalo koukat.“

Soupiska – brankáři:
Ryšavý, Pecka. Obránci: Králíček, Hronovský, Fetter, Rydlo, Martínek. Záložníci: Kratěna, Macháček, David, Fiedler, Hofman. Útočníci: Dobýval, Korec, Eimer, Krpata.

1. kolo: 13. – 14. 8.
Sobota 17.00: Ohnišov – Jaroměř, Třebechovice pod Orebem – Kunčice, Předměřice nad Labem – Doudleby nad Orlicí. Neděle 17.00: Vrchlabí – Kostelec nad Orlicí, Hořice – Přepychy, Červený Kostelec – Roudnice.

2. kolo: 20. – 21. 8.
Sobota 17.00: Kostelec n. O. – Doudleby n. O., Roudnice – Předměřice n. L., Kunčice – Chlumec n. C. Neděle 17.00: Černilov – Červený Kostelec, Jaroměř – Třebechovice pod Orebem, Přepychy – Ohnišov, Vrchlabí – Hořice.

3. kolo: 27. – 28. 8.
Sobota 17.00: Ohnišov – Vrchlabí, Třebechovice pod Orebem – Přepychy, Chlumec nad Cidlinou – Jaroměř, Předměřice nad Labem – Černilov, Doudleby nad Orlicí – Roudnice. Neděle 17.00: Hořice – Kostelec nad Orlicí, Červený Kostelec – Kunčice.

4. kolo: 3. – 4. 9.
Sobota, 17.00: Kostelec n. O. – Roudnice, Kunčice – Předměřice. Neděle 17.00: Černilov – Doudleby n. O., Jaroměř – Červený Kostelec, Přepychy – Chlumec nad Cidlinou, Vrchlabí – Třebechovice pod Orebem, Hořice – Ohnišov.

5. kolo: 10. – 11. 9.

Sobota 17.00: Ohnišov – Kostelec nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem – Hořice, Chlumec nad Cidlinou – Vrchlabí, Předměřice nad Labem – Jaroměř, Doudleby nad Orlicí – Kunčice, Roudnice – Černilov. Neděle 17.00: Červený Kostelec – Přepychy.

6. kolo: 17. – 18. 9.

Sobota 16.30: Kostelec nad Orlicí – Černilov, Kunčice – Roudnice, Ohnišov – Třebechovice pod Orebem. Neděle 16.30: Jaroměř – Doudleby nad Orlicí, Přepychy – Předměřice nad Labem, Vrchlabí – Červený Kostelec, Hořice – Chlumec nad Cidlinou.

7. kolo: 24. – 25. 9.

Sobota 16.30: Třebechovice p. O. – Kostelec n. O., Chlumec n. C. – Ohnišov, Předměřice n. L. – Vrchlabí, Doudleby n. O. – Přepychy, Roudnice – Jaroměř. Neděle 16.30: Červený Kostelec – Hořice, Černilov – Kunčice.

Dohrávka 1. kola: 28. 9.
Středa 16.00: Chlumec n. C. – Černilov.

8. kolo: 1. – 2. 10.

Sobota 16.00: Kostelec n. O. – Kunčice, Ohnišov – Červený Kostelec, Třebechovice p. O. – Chlumec n. C. Neděle 16.00: Jaroměř – Černilov, Přepychy – Roudnice, Vrchlabí – Doudleby n. O., Hořice – Předměřice nad Labem.

9. kolo: 8. – 9. 10.
Sobota 16.00: Chlumec n. C. – Kostelec n. O., Předměřice n. L. – Ohnišov, Doudleby n. O. – Hořice, Roudnice – Vrchlabí, Kunčice – Jaroměř. Neděle 16.00: Červený Kostelec – Třebechovice p. O., Černilov – Přepychy.

10. kolo: 15. – 16. 10.
Sobota 15.30: Kostelec n. O. – Jaroměř, Ohnišov – Doudleby n. O., Třebechovice p. O. – Předměřice n. L., Chlumec nad Cidlinou – Červený Kostelec. Neděle 15.30: Přepychy – Kunčice, Vrchlabí – Černilov, Hořice – Roudnice.

11. kolo: 22. – 23. 10.
Sobota 15.30: Předměřice n. L. – Chlumec n. C., Doudleby n. O. – Třebechovice p. O., Roudnice – Ohnišov, Kunčice – Vrchlabí. Neděle 15.30: Červený Kostelec – Kostelec nad Orlicí, Černilov – Hořice, Jaroměř – Přepychy.

12. kolo: 29. – 30. 10.
Sobota 14.30: Kostelec n. O. – Přepychy, Ohnišov – Černilov, Třebechovice p. O. – Roudnice, Chlumec nad Cidlinou – Doudleby n. O. Neděle 14.30: Vrchlabí – Jaroměř, Hořice – Kunčice, Červený Kostelec – Předměřice nad Labem.

13. kolo: 5. – 6. 11.
Sobota 14.00: Předměřice n. L. – Kostelec n. O., Doudleby n. O. – Červený Kostelec, Roudnice – Chlumec nad Cidlinou, Kunčice – Ohnišov. Neděle 14.00: Černilov – Třebechovice pod Orebem, Jaroměř – Hořice, Přepychy – Vrchlabí.

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže