Vysoká kralovala, v soutěži nenašla přemožitele

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Čtvrtek, 14. Červenec 2011 20:00

Skalp suverénního lídra Hradecký Votrok okresního přeboru získali pouze fotbalisté Kobylic, kteří ho přemohli ve finále Polstrin poháru

V kádru zvučných jmen vynikl ostrostřelec Hejzlar, jenž se čtyřiceti brankami jasně dominoval tabulce střelců. Na druhé pozici skončily Kobylice, které jako jediné v sezoně získaly skalp Vysoké ve finále Polstrin poháru. Třetí příčku obsadily díky povedenému jaru ambiciózní Smiřice.

Za nimi se umístily Stěžery, když byly největším překvapením sezony a dlouho držely bronzovou pozici. Páté skončily Nepolisy, které se mohly chlubit třetí nejlepší defenzivou. Šestou pozici obsadila Třebeš a sedmou pak Kosičky. Zajímavostí je, že oba týmy v sezoně poznaly stejnoměrně pocit vítězství a stejný díl proher


Druhou polovinu tabulky otevírá Prasek, jenž většinu bodů získával v domácím prostředí. Za Praskem se seřadila všechna B mužstva v pořadí Kunčice B, se stejným počtem bodů Chlumec B/Klamoš a Nový Hradec B.

Do posledního kola se hrálo o „černého Petra“. Ten padl na Velichovky, když po velmi špatném podzimu dokázaly zdramatizovat tabulku a v jednu chvíli, kdy přeskočily v tabulce oba své hlavní soky to vypadalo, že dokážou sezónu zachránit. Díky špatnému závěru však spadly opět na dno. Před nimi skončila Myštěves, které se naopak jaro příliš nepovedlo, přesto to na záchranu stačilo. Celkově dvanáctou příčku obsadila Červeněves.

(ofs)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže