Malinský, Tóth a Gulajev zůstávají 'pod lízátky'

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník   
Čtvrtek, 14. Červenec 2011 07:10

Jak bylo již dříve avizováno, teprve úterní utkání s Duklou Praha rozhodlo o setrvání této trojice fotbalistů, jež byla „pod lízátky“ v letní přípravě na testech. Do přípravy naskočilo celkem patnáct nových tváří, z nichž již po prvním týdnu přípravy skončili Richárd Csepregi z Maďarska, Martin Šiškov z Makedonie, David Helísek z DAC Dunajská Streda, Marek Hovorka z Jablonce.

Při dalším zužování kádru odešli na zkoušku do Zenitu Čáslav Jakub Špidlen a Radek Voltr (ten se ovšem v tomto týdnu opět připojí do přípravy s ,,votroky“). K hráčům směřujícím do Čáslavi se ještě přidali Pavel Němeček a Miroslav Hečko z divizní rezervy.

Naopak B mužstvo opět doplnil Petr Schwarz a nově dorostenec Michael Hofman. Další tři bývalí dorostenci, Jan Hodas, Jan Dvořák a Marián Hock, nadále zůstávají v kádru A týmu. Totéž týká brankáře Ondřeje Volšíka.

S Maté Tóthem z REAC FC Budapešť se vedení hradeckého klubu dohodlo na hostování do 31. prosince 2011. Stejně tak s Radkem Gulajevem z pražské Slavie. Nadějný chrudimský záložník Tomáš Malinský by měl v nejbližších dnech podepsat novou smlouvu a stvrdit tím přestup.

(dop)

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže