Fotbalisté Roudnice v domácím turnaji kralovali

Hradecko
Napsal uživatel Hradecký deník
Úterý, 12. Červenec 2011 21:21

Tři zápasy v Memoriálu Miroslava Koudelky a Václava Svatoně přinesly úrodu 30 branek.

Hrálo se dvakrát 40 minut systémem každý s každým. Z celkového prvenství se radovali domácí fotbalisté. Potěšitelné bylo, že ve třech zápasech padlo celkem třicet branek, takže si více než dvě stovky diváků přišly na své.

Výsledky:

Roudnice – Libčany 6:5 (2:2). Branky: Vl. Bednář 3, Kmoníček, T. Krejcar, Vlasák – Bína 3, Zahradník, Řehounek.
Obě mužstva myslela více na ofenzivu. Domácí účastník I. A třídy byl o gól přesnější v koncovce a dosáhl těsného vítězství nad nováčkem krajského přeboru. Hattrickem se blýskl Vladimír Bednář.

Roudnice – Kratonohy 6:3 (2:3). Branky: Kmoníček 3, T. Krejcar 2, Schmidt – Davídek 2, Veis. Domácí vedli po deseti minutách 2:0, ale soupeř z krajského přeboru do přestávky stav otočil. Po přestávce hráči Roudnice lépe kombinovali a čtyřmi trefami rozhodli o svém prvenství v turnaji.

Libčany – Kratonohy 8:2 (4:2). Branky: Jedlička 2, Zahradník 2, Pavelka 2, Černý, Bína – Nun, Veis. Libčany měly po většinu času více ze hry. Ve druhém poločase už byla jejich převaha výrazná. Zrodilo se tak vysoké a zasloužené vítězství.

Nejlepší hráči: Špaček (Roudnice), Veis (Kratonohy), Koblížek (Libčany). Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankáře: Zasadil (Roudnice).

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Tento turnaj byl pro všechna mužstva dobrou přípravou na novou sezonu. Diváci měli možnost zhlédnout kvalitní zápasy. Všichni aktéři se v úmorném vedru snažili odvést co nejlepší výkony. Všechny zápasy odřídil bez větších problémů Milan Doubrava, za což mu patří poděkování.