Emire, držíme TI palce!

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz
Úterý, 17. Březen 2015
Nedělní zápas proti Bohemians 1905 prožil ofensivně laděný fotbalista na lůžku Interního oddělení Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Předběžná diagnóza: plicní hypertenze. „Vítězství patří hlavně jemu,“ vzkázal prostřednictvím kamer střelec vítězného gólu David Vaněček.
Čtěte více ...

Jsme regulérně ve hře o záchranu, říká asistent Bohuslav Pilný

1. liga
Pondělí, 16. Březen 2015
Den po vítězném zápase s Bohemians 1905 jsme položili několik otázek Bohuslavu Pilnému. „Jsme rádi, že jsme to výsledkově zvládli. Podařilo se nám to zvládnout i z psychologického hlediska a musíme pokračovat dál v práci," říká odhodlaně asistent trenéra Pilný.

Vítězné utkání s Bohemians 1905 hodnotí David Vaněček a Pavel Černý

1. liga
Fotbalisté Hradce Králové porazili v rámci 20. kola Synot ligy v důležitém střetnutí celek Bohemians 1905 1:0. O jedinou branku utkání se zasloužil David Vaněček, když v 64. minutě hlavou rozhodl o zisku tří bodů. Čtyřiadvacetiletý střelec zabodoval i u fanoušků, kteří ho na základě hlasování přes oficiální aplikaci Synot ligy zvolili nejlepším hrá

Hradec Králové vybojoval s Bohemians 1905 důležitou výhru a opustil sestupová místa

1. liga
Neděle, 15. Březen 2015
20. kolo Synot ligy nabídlo vyrovnaný první poločas, ve kterém mohli jít fotbalisté Bohemians 1905 do vedení díky pokutovému kopu, ale Jindřišek penaltu neproměnil. V druhém poločase přišel zlepšený výkon Hradce a zasloužený gól z hlavy Davida Vaněčka. Hradečtí se po dlouhé době odpoutali od posledního místa a vykročili za záchranou.

Zajímavosti před utkáním s Bohemians 1905

1. liga
Pátek, 13. Březen 2015
20. kolo naší nejvyšší fotbalové soutěže uzavře duel mezi celky FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905. Utkání bude pro oba týmy velmi důležité, a proto neváhejte a vyražte v neděli na Malšovický stadion podpořit Votroky. Úvodní výkop je naplánován na 16.00 hodin.

V neděli Votroci přivítají Bohemians 1905

1. liga
Čtvrtek, 12. Březen 2015
V neděli od 16.00 hodin vstoupí fotbalisté Hradce Králové již do 20. kola Synot ligy, tentokrát přijede aktuálně jedenáctý celek tabulky Bohemians Praha 1905. Votroci budou chtít navázat na venkovní výhru ze Slovácka a udělat další pomyslný krůček k záchraně. Pojďte podpořit hráče přímo na stadion v Malšovicích, společně to zvládneme!

Malí školáci fandí hradeckému fotbalu

1. liga
Pondělí, 09. Březen 2015
U příležitosti předání pololetního vysvědčení, tedy zhruba před měsícem, navštívili hradečtí fotbalisté ZŠ Sever, respektive kluky a holky od první po třetí třídu a v místní tělocvičně s nimi besedovali. Děti jim nyní na oplátku poslaly obrázky, jak ony samotné vidí hradecký fotbal.