1. liga

FC HK

Tomáš Koubek získal cenu hráč podzimu

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 12. Prosinec 2014
Fanoušci Hradce Králové během celého podzimu známkovali výkony Votroků v jednotlivých zápasech a svým hodnocením tedy rozhodli, že hráčem podzimu se stává brankář Tomáš Koubek. Ten se také stal nejlepším v měsíci listopad, takže mu přináleží hned dvě ocenění najednou.
Čtěte více ...
 

Votroci navštívili Dětský diagnostický ústav v Hradci Králové

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 11. Prosinec 2014
Stalo se již pravidlem, že v předvánočním čase hráči prvního týmu navštěvují Dětský diagnostický ústav v Hradci Králové. Letošní rok nebyl výjimkou, a tak do internátního výchovného ústavu zamířili Adrian Rolko, Tomáš Koubek, Tomáš Malinský a Daniel Trubač.
Čtěte více ...
 

Partneři klubu zakončili rok na posezónním setkání a zvolili MISS FC Hradec Králové 2014

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 09. Prosinec 2014
Jako každým rokem, tak i letos uspořádal klub FC Hradec Králové posezónní setkání pro své partnery, sponzory a všechny členy klubu HRADEC 100. Součástí večera byla také tradiční volba MISS nebo charitativní dražba dresů, kdy výtěžek akce poputuje v rámci projektu „Zelený život, když fotbal pomáhá” na konto Oddělení dětské chirurgie a traumatologie
Čtěte více ...
 

V jarní části Synot ligy Votroky povedou Barborík, Pilný a Frimmel, konzultantem bude Škorpil.

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 08. Prosinec 2014
Až závěr podzimní části nejvyšší fotbalové soutěže mohl udělat místopředsedovi představenstva FC Hradec Králové částečnou radost. Votroci porazili Brno a s jedenácti body se přeci jen přiblížili místům, která znamenají záchranu první ligy i pro následující ročník.
Čtěte více ...
 

Vyhlášení nejlepších hráčů za listopad

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 05. Prosinec 2014
Naše tradiční vyhlašování nejlepších hráčů samozřejmě pokračuje nadále, nyní nám zbývá zveřejnit výsledky za měsíc listopad. Ten byl u A týmu Hradce Králové ve znamení zlepšené formy, která vygradovala výhrou 2:1 nad Brnem. V tomto měsíci fanoušci Votroků nejlépe ohodnotili brankáře Tomáše Koubka.
Čtěte více ...
 

Votroci předvedli své hokejové umění

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 05. Prosinec 2014
Zimní příprava nabízí pro členy hradeckého A týmu různá zpestření. Ve středu část týmu sehrála miniturnaj ve squashi a ve čtvrtek byl na pořadu dne nejpopulárnější zimní sport - lední hokej. Tradiční klání se odehrálo v dopoledních hodinách na zimním stadionu v Hradci Králové.
Čtěte více ...
 

Proti Brnu se fanouškům nejvíce líbil Štípek

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 04. Prosinec 2014
Vítězné utkání proti Brnu již zavál stín minulosti, ale nám ještě zbývá připomenout, kdo dostal v tomto povedeném zápase od fanoušků nejlepší známky. Byl to střelec první branky David Štípek, který zařídil pro Votroky vedení po rychlém úniku v 15. minutě. Fanouškům se pochopitelně zamlouvala i samotná výhra 2:1, takže celkově týmu udělili v průměru
Čtěte více ...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 10 z 78
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže