1. liga

FC HK

Jirka Janoušek a Aleš Čermák po utkání s Mladou Boleslaví

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Neděle, 11. Leden 2015
Bezprostředně po utkání s Mladou Boleslaví, kterou fotbalisté Hradce Králové porazili 1:2, jsme položili několik otázek na Aleše Čermák a Jiřího Janouška. A právě pětadvacetiletý Janoušek se také vyjádřil o své případné budoucnosti v dresu Votroků.
Čtěte více ...
 

Trenér Pilný hodnotí utkání s Mladou Boleslaví

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Sobota, 10. Leden 2015
Fotbalisté Hradce Králové mají za sebou první zápas v letošním roce a ten dopadl vítězně. V rámci zimní Tipsport ligy porazili Votroci domácí Mladou Boleslav 1:2. Obrat zařídil v druhém poločase Emir Halilovič a Aleš Čermák.
Čtěte více ...
 

Hradec vstoupil do Tipsport ligy výhrou nad Mladou Boleslaví

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 09. Leden 2015
Úvodní utkání zimního turnaje Tipsport liga ve skupině C obstaral souboj mezi Mladou Boleslaví a Hradcem Králové. Votroci díky skvělému obratu v druhé půli zvítězili 1:2, o branky se zasloužil Halilovič a Aleš Čermák.
Čtěte více ...
 

V pátek vstoupí Votroci do TIPSPORT LIGY

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 08. Leden 2015
Sedm prvoligových klubů se představí v průběhu ledna 2015 na nejlépe obsazeném zimním fotbalovém turnaji v České republice. Po roční pauze mezi nimi opět nechybí tým FC Hradec Králové. Úvodní „prvoligový“ duel obstará právě on, když se v pátek 9. ledna utká s Mladou Boleslavi. Úvodní zápas skupiny C začíná ve městě škodovek v 11 hodin. Přímý přenos
Čtěte více ...
 

Zlevněné permanentní vstupenky na jarní zápasy Synot ligy jsou v prodeji

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Středa, 07. Leden 2015
Poprvé se půjde v Hradci Králové na prvoligový fotbal 28. února, kdy do Hradce Králové zavítá plzeňská Viktoria. Také v dalších zápas jara přivítáme atraktivní soupeře jako Spartu, Slavii nebo ostravský Baník. Na tyto, a také na další zápasy si může fanoušek černobílých barev pořídit zlevněnou permanentní vstupenku.
Čtěte více ...
 

Hráči se přes svátky drželi, říká kondiční trenér Jaroslav Svoboda

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 06. Leden 2015
Pondělní odpoledne patřilo testům královéhradeckých fotbalistů na FTVS v Praze. Zde se pravidelně podrobují prohlídkám před začátkem každé části soutěže. Na připravenost hráčů dohlíželi všichni trenéři, včetně kondičního Jaroslava Svobody. Ten byl s předběžnými výsledky spokojen.
Čtěte více ...
 

YouTube: Fotbalisté Hradce Králové před prvním tréninkem v letošním roce

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pondělí, 05. Leden 2015
Hráči FC Hradec Králové zahájili v neděli přípravu na jarní část SYNOT ligy. Celé setkání odstartoval úvodní řečí místopředseda představenstva Ing. Richard Jukl. Dále si slovo vzal konzultant A týmu Ladislav Škorpil nebo trenér Róbert Barborík. V přiloženém videu se také můžete poprvé podívat na rozhovor s novou posilou Davidem Petrusem a několik o
Čtěte více ...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 9 z 78
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže