Adam Vlkanova: Výhra v Olomouci nám pomůže i do dalších bojů

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Úterý, 25. Srpen 2015 13:37

Datum: 25.8.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Adam Vlkanova: Výhra v Olomouci nám pomůže i do dalších bojů
Nedělní zápas v Olomouci nebyl zajímavý pouze tím, že Votroci poprvé v letošním ročníku Fotbalové národní ligy slaví zisk tří bodů, ale byl to také duel premiérových branek. Svůj první gól za Hradec zaznamenal Honza Pázler a velký zápas odehrál také dvacetiletý mladíček Adam Vlkanova, který vsítil rezervě Olomouce hned dva premiérové góly. „Ano, jsou to moje první branky v Hradci, jsem za ně rád, hodně rád," neskrýval po utkání radost sympatický záložník.

Adame, v prvním poločase nebyl výkon z naší strany příliš dobrý, jak si to viděl ty?
Je pravda, že v té první půli byla naše hra taková neurovnaná. Myslím si, že z obou stran se nikomu moc nedařilo, ale naštěstí nám tam padnul ten gól. Kdyby ho dali hráči Olomouce, tak to mohlo být klidně opačně.

Co jste si po tom nepovedeném poločase říkali v kabině?
Samozřejmě chtěli jsme hrát lépe, chtěli jsme předvádět lepší hru, chtěli jsme přidat gól a celkově hrát aktivněji. Po tom druhém gólu už se to trochu uklidnilo a bylo to lepší.

Popiš nám tu svoji první branku?
Naběhnul jsem si na aut, Tomáš Holeš mi to tam hodil, narazil jsem si s Davidem Vaněčkem. To se nám moc nepovedlo, naštěstí Tomáš se dostal ke střele, pak se to náhodně dostalo ke mně a já jsem to z otočky trefil pod břevno.

Ta druhá tvoje branky to byl takový dárek od Tomáše Malinského..
Jasně, dvakrát prodloužený balon a Tomáš si to dobře přebral a šli jsme sami dva. Já už jsem jen čekal, až mi to nahraje před prázdnou branku.

Myslíš si, že jako týmu tahle vysoká výhra pomůže? Je to první výhra, čtyři branky, to by mělo do kabiny vnést trochu klidu..
Určitě! Tohle nám hodně pomůže. I když hra nebyla ještě ideální, tak se nám dařilo střelecky a já věřím, že to v dalších zápasech ukážeme. Víme, že umíme vyhrávat, že umíme střílet branky.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže