Martin Nosek: V neděli chceme napravit naše zaváhání z derby

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Čtvrtek, 20. Srpen 2015 14:33

Datum: 20.8.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

Martin Nosek: V neděli chceme napravit naše zaváhání z derby

Fotbalisty Hradce Králové čeká v neděli dopoledne další souboj o důležité body v rámci Fotbalové národní ligy. Tentokrát jim soupeřem bude rezerva Olomouce, která již v přípravě Votrokům ukázala, že to nebude rozhodně tak snadný protivník, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Hradečtí budou chtít také odčinit remízové utkání proti Pardubicím, po kterém v kabině zavládlo zklamání. „Bohužel, derby nám nevyšlo, řekl bych především po herní stránce," uvedl obránce Martin Nosek.

Nyní nás v neděli od 10:15 hodin čeká Olomouc B, jaký to bude zápas?
Utkání to bude určitě náročné. Už jsme je v přípravě potkali, tenkrát se vystřídaly dvě sestavy a oni hlavně ukázali, že to bude nepříjemný soupeř. My budeme chtít rozhodně napravit to naše domácí zaváhání.

V přátelském zápase ukázala olomoucká rezerva velkou dravost, běhavost. Jsou to jejich největší zbraně?
Ano, byli agresivní, nepříjemní, šli rychle pod balon a hráli rychlé brejky. V tom byli hodně nebezpeční, na to si budeme muset dávat pozor.

Nicméně náš soupeř má zatím po třech zápasech nula bodů, nehrozí například podcenění?
My nemáme důvod Olomouc B podceňovat. Hlavně nemůžeme hrát stejně, jako jsme hráli druhý poločas proti Pardubicím, kdy jsme byli až moc pasivní a čekali jsme jen na to, kdy dostaneme branku.

Až po vyrovnání se celkově hra a útočná aktivita výrazně zvedla..
Pak když jsme dostali gól, tak jsme začali hrát, vytvářeli jsme si šance. Musíme být více odvážní směrem dopředu, více koncentrovaní, pohybovat se a držet balon.

Na stoperu nastupuješ od začátku sezony s kapitánem Pavlem Krmaše, jak zatím funguje vaše spolupráce?
S Pavlem se mi hraje velmi dobře. Je vidět, že je zkušený a dokáže to tam vzadu usměrnit a dirigovat. V tom problém nemáme, ale i my vzadu se musíme podílet na tom, abychom nějaké branky stříleli.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže