V neděli se Votroci utkají s rezervou Sigmy Olomouc

1. liga
Napsal uživatel FCHK.cz   
Pátek, 21. Srpen 2015 08:25

Datum: 21.8.2015, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, zdroj: Admin - David

V neděli se Votroci utkají s rezervou Sigmy Olomouc
V rámci 4. kola Fotbalové národní ligy zamíří fotbalisté Hradce Králové na Hanou, kde je na Andrově stadionu čeká souboj se Sigmou Olomouc B. Utkání začíná v neděli v 10.15 hodin a fanoušci se můžou opět těšit na živý přenos rádia Gunny. Podaří se Votrokům poprvé v sezoně naplno bodovat?

Rezerva Olomouce má zatím po třech kolech nejhorší bilanci ze všech účastníků Fotbalové národní ligy. Nejprve svěřenci kouče Chromého utrpěli debakl v Třinci 5:1, poté přišla domácí prohra s Ústím nad Labem 2:0 a v minulém kole Hanáci podlehli těsně Táborsku 1:0. Tudíž v řeči čísel: nula bodů, jeden vstřelený gól a osm inkasovaných.

Nicméně Hradec Králové se o síle soupeře přesvědčil již v letní přípravě, kdy v rámci přátelského utkání v Jablonném nad Orlicí uhrál remízu 2:2. Branky zaznamenal Tomáš Holeš a David Vaněček, za modrobílé se trefil Krč a Jemelka. „Chceme jako tým vyhrát, už bychom to potřebovali. Samozřejmě každý venkovní zápas je těžší, ale musíme se o to porvat a získat tři body. Chceme potěšit fanoušky a dostat se do klidu," prohlašuje před nedělním soubojem Adam Vlkanova.

Dvacetiletý záložník Hradce Králové také zcela odmítá, že by proti béčku Olomouce hrozilo nějaké podcenění. „Nikoho určitě nepodceníme, na každého soupeře se připravujeme, studujeme jejich hru, trenéři hledají informace. Podle toho se vymyslí taktika a jdeme do toho naplno," uvedl Vlkanova. Hradečtí se zatím ve dvou zápasech FNL radovali pouze z jediné branky, tou byla trefa Davida Vaněčka v derby proti Pardubicím. I já jsem si to v hlavě probral a snažím se už teď na tréninku více střílet. Všichni musíme chodit více do zakončení, protože bez střel nejsou góly a to nám teď chybí," říká jasně Adam „Vlčák" Vlkanova.

Střetnutí proti Sigmě Olomouc B bude jako hlavní sudí řídit pan Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat Vít Melichar a Petr Kotalík. Na utkání se samozřejmě chystají také naši fanoušci. Tentokrát nebude uspořádán autobusový zájezd, ale můžete vyrazit společně vlakem. Všechny další informace najdete, stejně jako před každým zápasem venku, přímo na stránkách fanklubu Votroci 2000. Textovou reportáž z utkání můžete sledovat tradičně na webu onlajny.cz a samozřejmě se můžete těšit na velmi populární živý přenos rádia Gunny, stačí si ho naladit v neděli od 10.15 hod. přímo ZDE.

Autor: FCHK.cz

 
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže